Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mokradło... i mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mokradło... i mój ogród

MalgosiaW 18:13, 17 lut 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Gosia, ja o porządkach ogrodowych to najwięcej myślę . Ale czasu brakuje

Dziś widzę, że pod nieposprzątanymi, opadniętnymi jesiennymi liśćmi catalpy ruszają do kwitnięcia krokusy. Muszę szybko to ogarnąć, może w następną sobotę? Ale pod tymi liśćmi super przezimowały nowe hortensje ogrodowe Więc nie ma tego złego.
Targi kuszą bardzo. Jak zdrowie dopisze to chętnie się wybiorę
Kasiolaaa 16:42, 23 lut 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Malgosiu z jakiej stronki zamawialiscie domek z allegro ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
MalgosiaW 19:52, 24 lut 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Kasiu domek jest dziełem sąsiada stolarza Niestety nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. Piękne robi też zadaszenia i altanki.
eVka 22:03, 01 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gosiu jak super, że do mnie zaglądnełaś bo dzięki temu ja zajrzałam do Ciebie odkryłam cùuuudowny różany ogród! Masz tyle odmian, że aż nie chce się wierzyć że to mozliwe Różanki masz niesamowite, ale będę zgapiać hihi
No dawno żaden ogród mnie tak nie zauroczył
____________________
Zakrecona 10:21, 02 mar 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Gosiu, a ja przybiegłam od effki , kolekcja róż imponująca, masz do nich rękę.

Miło popatrzeć na takie widoki o tej porze roku
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Mariposa 19:52, 02 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Witaj Gosiu, dotarłam do Twojego ogrodu idąc Szlakiem Różanym na O
Pięęękne różyczki! Ja już swoje zamówiłam, niedługo sadzenie - i coraz więcej pytań i wątpliwości (to moja pierwsza rabata!) - jak gęsto masz posadzone swoje róże?
____________________
Ela Motylogród
MalgosiaW 13:24, 03 mar 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Dziękuję Ewo i Madziu. To bardzo miłe

Ja tam ciągle coś przerabiam w ogrodzie, zawsze gdy przychodzi wiosna to mam milion nowych pomysłów, a czasu i siły brakuje W tym roku będzie więcej zdjęć róż. Do zamontowania czekają cztery pergole, własnej pracy M Mimo iż wczoraj było chłodno ostro pracowałam na podwórku Ogarnęłam poletko truskawek, zachwaszczone na jesieni Masakra, wszystko mnie boli. Zastałam się przez zimę


Ukochana hortensja ogrodowa
MalgosiaW 13:34, 03 mar 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Mariposa napisał(a)
Witaj Gosiu, dotarłam do Twojego ogrodu idąc Szlakiem Różanym na O
Pięęękne różyczki! Ja już swoje zamówiłam, niedługo sadzenie - i coraz więcej pytań i wątpliwości (to moja pierwsza rabata!) - jak gęsto masz posadzone swoje róże?


Witaj. Dziękuję. A to zależy. Gdy mam miejsce to staram się sadzić książkowo, ale zwykle nie mam .

Pnące na głównej różance mam sadzone co 2 m, krzaczaste co 1m. Po dwóch latach uważam, że mogłabym posadzić nawet o pół metra dalej od siebie Rabatówki mam posadzone co 70-80 cm i jest ok, bo mają robić plamę. Tak samo okrywowe, nawet 3- 4 szt. na 1 m2

Dla Ciebie jesienna Pastella

MalgosiaW 13:37, 03 mar 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Wspominając wiosnę

Zdjęcie stare, ale mam nadzieję, że w następnym roku powtórzę taką kompozycję


Nowa12 13:48, 03 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ukochana hortensja ogrodowa nazywa się jak?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies