Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

HannaR 09:56, 17 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Ewa, jak znasz okolice Londynu to podpowiedz, gdzie jeszcze można pojechać, żeby coś fajnego zobaczyć. W grę wchodzi tylko komunikacja miejska.
Bristol też bym chętnie zobaczyła jak tak reklamujesz, ale za daleko.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 09:57, 17 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Aneta1309 napisał(a)
Anglii szczerze zazdroszczę,trzymam kciuki za pogodę
Doskonale znam ten ból, kiedy nie ma z kim pogadać o nowych rabatach czy roślinach. Moje koleżanki wręcz rozpaczają nade mną, że się tyle muszę narobić i nie są w stanie pojąć, że może mi to dawać tyle frajdy.


To tak jak moje koleżanki. A dwie z nich skończyły BIOLOGIĘ!

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 10:05, 17 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
HannaR napisał(a)
Ewa, jak znasz okolice Londynu to podpowiedz, gdzie jeszcze można pojechać, żeby coś fajnego zobaczyć. W grę wchodzi tylko komunikacja miejska.
Bristol też bym chętnie zobaczyła jak tak reklamujesz, ale za daleko.

Oj, nie znam zbyt dobrze, byłam tylko 2-3 razy i bardziej skupialiśmy się na zabytkach niż na ogrodach. Bristol znam za to świetnie, bo tam od kilkunastu lat mieszka moja sister a że właśnie rodzi to jest idealna pora na wizytę
____________________
sylwik69 11:06, 19 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Zazdroszczę wyjazdu i emocji związanych z wystawą! czekam na fotorelacje zerknij na moje berberysy!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kwartet 11:52, 19 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Haniu było miło cię poznać ,wpadaj częściej,blisko masz.Po Chelsea to bym chętnie wprosiła się na herbatkę,albo ty domnie,relacja z pierszej ręki nie do pogardzenia.
jolanka 13:50, 19 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Oj, tak samo myślę jak Ania
Haniu, szkoda, ze było za mało czasu a i moja niedyspozycja na to wpłynęła aby więcej porozmawiać. Mam nadzieję więc na kolejne spotkanie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 14:11, 19 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Haniu bardzo mi miło było cię poznać. Zazdraszczam Chelsea bardzo. Proszę o obszerną fotorelację. Nie wiem na jak długo jedziesz ale na sam Londyn to tydzień czasu za mało. Byłam już 2 razy weekendowo i ciągle coś nowego znajduję.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kwartet 19:38, 19 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Haniu zapoznaję się z twoim kawałkiem ziemi.Zmiany kolosalne.Widać że wiesz w jakim kierunku zmierzasz.
doczytałam o lilaku, trza było kobieto mówić że tej siatki potrzebujesz leżała pod ławką na której siedziałąś, odkroimy ile ci potrzeba.Rozplenic ci u mnie dostatek na zbyciu,siewki całkiem podrośnięte(mamusia lady u,więc małe nie będą)do wzięcia.No musisz ponowić wizytę,albo zaproszenie wystosować(mam nadzieję że za bardzo nachalnie się nie wpraszam)
HannaR 20:30, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
sylwik69 napisał(a)
Zazdroszczę wyjazdu i emocji związanych z wystawą! czekam na fotorelacje zerknij na moje berberysy!!


Będzie fotorelacja .

Berberyski przycięte widziałam już dawno. Nie zawsze się odzywam jak przychodzę z wizytę. Nieśmiała jestem . Będzie niedługo ładna ścianka. Lubię takie.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 20:35, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
kwartet napisał(a)
Haniu było miło cię poznać ,wpadaj częściej,blisko masz.Po Chelsea to bym chętnie wprosiła się na herbatkę,albo ty domnie,relacja z pierszej ręki nie do pogardzenia.


Kwarteciku, dziękuję za zaproszenie. Byłoby mi również bardzo miło gościć Ciebie u siebie. Teraz jesteś dla mnie autorytetem ogrodowym. Tylko moje progi baaaardzo skromne i bez pięknych widoków .



____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies