Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

HannaR 20:42, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
jolanka napisał(a)
Oj, tak samo myślę jak Ania
Haniu, szkoda, ze było za mało czasu a i moja niedyspozycja na to wpłynęła aby więcej porozmawiać. Mam nadzieję więc na kolejne spotkanie


Jolu, myślę dokładnie tak samo. Jesteście z mężem przemiłymi ludźmi, choć nie porozmawiałyśmy za dużo - to się czuje.

Miałam właśnie u Ciebie spytać o zdrowie, ale dopiero chwilę temu weszłam do domu. Bardzo chciałabym zaprosić Cię do siebie i na pewno wkrótce to zrobię .



____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 20:51, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
kwartet napisał(a)
Haniu zapoznaję się z twoim kawałkiem ziemi.Zmiany kolosalne.Widać że wiesz w jakim kierunku zmierzasz.
doczytałam o lilaku, trza było kobieto mówić że tej siatki potrzebujesz leżała pod ławką na której siedziałąś, odkroimy ile ci potrzeba.Rozplenic ci u mnie dostatek na zbyciu,siewki całkiem podrośnięte(mamusia lady u,więc małe nie będą)do wzięcia.No musisz ponowić wizytę,albo zaproszenie wystosować(mam nadzieję że za bardzo nachalnie się nie wpraszam)


No i masz babo placek. Potrzebuję siatki tylko na jednego młodego lilaka, który pełni u mnie rolę drzewka wielopniowego. Poprzedniego lilaka musiałam wyrzucić, bo moja Puma rozprawiła się z nim. Nowego owinęłam plastikową siatką, ale ona jest zielona i ordynarna. Paskudnie wygląda i szukam czegoś bardziej estetycznego.

Kwarteciku zapraszam do mnie po powrocie z Londynu z siatką czy bez .

PS. Ale jak tu się z Tobą kontaktować, jak wątku nie masz?



____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 20:59, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
inka74 napisał(a)
Haniu bardzo mi miło było cię poznać. Zazdraszczam Chelsea bardzo. Proszę o obszerną fotorelację. Nie wiem na jak długo jedziesz ale na sam Londyn to tydzień czasu za mało. Byłam już 2 razy weekendowo i ciągle coś nowego znajduję.


Witaj Iwonko u mnie,
No to teraz jestem już w nerwach, jakie jak te zdjęcia porobię, tą moją komóreczką .

W Londynie byłam już kilka razy, mój syn tam studiował, a teraz tam mieszka. Odwiedzam go zwykle w maju, żeby załapać się też na Chelsea.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Kasya 22:08, 19 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
Przyszłam się przywitać będę zaglądać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
HannaR 22:12, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Cześć Kasiu,
Zaglądaj . Właśnie widziałam u Ciebie na wątku czarnego kota. Też mam czarną kotkę. Przynosi mi szczęście .
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Kasia_CS 22:13, 19 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Haniu, podsyłam linka do wątku Izy, czyli: Ogród pod lasem
Od razu wkleiłam odnośnik na stronę ze zdjęciami, ale warto prześledzić wstecz, bo Iza ma swój piękny ogród, wypasione egzemplarze roślin.. a do tego robi cudne zdjęcia.. i jest mega przesympatyczną babeczką

No i super było zobaczyć się na żywca!! Ja zawsze żałuję, że tak nie mogę zwykle ze wszystkimi pogadać jakbym chciała - albo za krótko, albo zamieszanie za duze i ciężko ogarnąć, albo dziecię pod pachą
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:14, 19 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Czarnego kota mam i ja .
A z Anią Kwartet zawsze możesz skontaktować się pisząc do niej wiadomość prywatną.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kamcia 22:15, 19 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Jak ja Wam zazdroszcze tych Ogrodowiskowych spotkan.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
HannaR 22:23, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Kasia_CS napisał(a)
Haniu, podsyłam linka do wątku Izy, czyli: Ogród pod lasem
Od razu wkleiłam odnośnik na stronę ze zdjęciami, ale warto prześledzić wstecz, bo Iza ma swój piękny ogród, wypasione egzemplarze roślin.. a do tego robi cudne zdjęcia.. i jest mega przesympatyczną babeczką

No i super było zobaczyć się na żywca!! Ja zawsze żałuję, że tak nie mogę zwykle ze wszystkimi pogadać jakbym chciała - albo za krótko, albo zamieszanie za duze i ciężko ogarnąć, albo dziecię pod pachą


Dzięki Kasiu, pomyliły mi się wątki Izy i Iwonki i myślałam, że to u Iwonki wklejacie zdjęcia.

Podziwiam Cię za tą samodzielną opiekę nad dzieckiem. To duży wysiłek. Ja nie miałam tyle odwagi jak mój synek był mały, nie jeździłam z nim nigdzie sama.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 22:26, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
mrokasia napisał(a)
Czarnego kota mam i ja .
A z Anią Kwartet zawsze możesz skontaktować się pisząc do niej wiadomość prywatną.

Czarne koty rządzą!
A wiadomość prywatna... hmmm, że się sama nie domyśliłam. O tej godzinie widocznie już nie kumam. Idę spać!
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies