Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

HannaR 15:38, 29 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Iwonka, Magda, Kasia: Dziękuję. Zrobiłam mnóstwo zdjęć, ale wybrałam takie, na których lepiej widać kompozycje. Wiadomo, że całego ogrodu nikt nie skopiuje, a zestawienia roślin mogą się przydać.

Ewa: Zapisuj które tylko chcesz. Po to zamieściłam zdjęcia, żeby można było z nich korzystać.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 15:43, 29 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziękuję
____________________
HannaR 15:49, 29 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
To wrzucę jeszcze parę zdjęć ogrodów, które mniej mi się podobały. Ale może ktoś odnajdzie w nich swój styl.

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 15:52, 29 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 15:54, 29 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
I na koniec ogród, który zwyciężył. Może ktoś mi wyjaśni, co w nim jest takiego nadzwyczajnego.

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
jolanka 16:25, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Haniu, tak jak pisały już dziewczyny, Twoje zdjęcia są naprawdę lepsze od tych „oficjalnych”
Na pewno wrażenia na żywo były niesamowite, samo uczestniczenie w takiej wystawie jest ogromna przyjemnością.
Co prawda tegoroczne ogrody mnie też nie przypadły zbytnio do gustu ale pojedyncze zestawienia roślin mogą się przydać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwik69 19:08, 29 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziękuję za możliwość obejrzenia fotek ja także nie widzę nic nadzwyczajnego w ogrodzie,który wygrał... w zasadzie mało atrakcyjny! królują rośliny,które nazwałabym wiejskimi,naturalne,zapożyczone z babcinych ogródków:złocienie,ostrózki,naparstnice,łubiny,kosaćce no i fajnie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
HannaR 21:41, 29 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
jolanka napisał(a)
Haniu, tak jak pisały już dziewczyny, Twoje zdjęcia są naprawdę lepsze od tych „oficjalnych”
Na pewno wrażenia na żywo były niesamowite, samo uczestniczenie w takiej wystawie jest ogromna przyjemnością.
Co prawda tegoroczne ogrody mnie też nie przypadły zbytnio do gustu ale pojedyncze zestawienia roślin mogą się przydać


To prawda, że sama wystawa robi wrażenie. I te tłumy ludzi wielu narodowości.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 21:46, 29 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
sylwik69 napisał(a)
Dziękuję za możliwość obejrzenia fotek ja także nie widzę nic nadzwyczajnego w ogrodzie,który wygrał... w zasadzie mało atrakcyjny! królują rośliny,które nazwałabym wiejskimi,naturalne,zapożyczone z babcinych ogródków:złocienie,ostrózki,naparstnice,łubiny,kosaćce no i fajnie


Najwięcej było ogrodów naśladujących naturę. Te można tylko podziwiać. Ja jednak wolałabym ogrody pokazowe, które byłoby można choć w części przenieść na nasze "podwórka".
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
inka74 10:58, 30 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
HannaR napisał(a)
te kompozycje mnie urzekły. Wielka szkoda, że to tylko kompozycje późnowiosenne. Dzwonki szybko przekwitają, chabry i czosnki też są tylko na chwilę. Niewiele potem działoby się na takiej rabacie. Ale i tak jest teraz śliczna.

W białym ogrodzie jedyne co mi się nie podoba to kolor taki dziwny zielonkawy murku z cegły. Szary taki jasny lub piaskowy byłby delikatniejszy.

Super jest twoja relacja, dużo lepsza niż oficjalna wersja na stronie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies