Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

AnnaCh 17:21, 28 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mega ładnie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
HannaR 17:24, 28 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
AnnaCh napisał(a)
Mega ładnie


Dzięki Aniu, mi też już się raczej podoba, choć oczywiście na wiosnę będą niewielkie zmiany/przesadzanie/dosadzanie.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 17:35, 28 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 18:03, 28 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
mrokasia 18:06, 28 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Ale ładnie! Nie cytuję bo musiałabym wszystko. Twój ogródek udowadnia, że małe może być piękne . Spokojne, harmonijne, smaczne .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
HannaR 18:28, 28 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Dzięki Kasiu! Już prawie jest tak jak lubię.

Zamierzałam wprowadzić kolory żółty z białym, ale samo jakoś tak wyszło, że będzie dodatek białego, limonki i spokojnych odcieni fioletu. Żywe kolory podziwiam u innych .
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Wiolka5_7 21:00, 28 sie 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Prześlicznie u Ciebie ostatnio i mnie ciągnie do żółtego,limonkowego,białego i fioletowego

Faja lampa,planuję takie same
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
waldek727 02:53, 29 sie 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Haniu.
Napisałaś, że nie zgadzasz się ze mną, a rozwinęłaś temat dokładnie w tym kierunku o którym myślałem. Ja przed napisaniem postu pozwoliłem sobie wcześniej pospacerować po Twoim ogrodzie. Odniosłem się jedynie do trendów jakie obserwuję od paru lat na Chelsea Flower Show, a nie do Twojego ogrodu który jest właśnie małą oazą zieleni. Mnie to się podoba, bo uwzględniłaś również małą architekturę ogrodową która ładnie się komponuje z roślinnością.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
HannaR 08:30, 29 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Wiolka5_7 napisał(a)
Prześlicznie u Ciebie ostatnio i mnie ciągnie do żółtego,limonkowego,białego i fioletowego

Faja lampa,planuję takie same


Wiolu, dziękuję. Lubię wszystkie kolory tęczy (jakkolwiekby to nie zabrzmiało ), ale w takich spokojnych, zgaszonych odcieniach czuję się najlepiej.

Lampy są 4 w czterech rogach rabaty. Pełnią też funkcję ochrony rabaty przed wężem ogrodowym podczas podlewania.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 08:39, 29 sie 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
waldek727 napisał(a)
Haniu.
Napisałaś, że nie zgadzasz się ze mną, a rozwinęłaś temat dokładnie w tym kierunku o którym myślałem. Ja przed napisaniem postu pozwoliłem sobie wcześniej pospacerować po Twoim ogrodzie. Odniosłem się jedynie do trendów jakie obserwuję od paru lat na Chelsea Flower Show, a nie do Twojego ogrodu który jest właśnie małą oazą zieleni. Mnie to się podoba, bo uwzględniłaś również małą architekturę ogrodową która ładnie się komponuje z roślinnością.


No to odetchnęłam z ulgą .
W moim poście chciałam jedynie bronić racji zwolenników żwirku, kostki i nasadzeń pod linijkę .

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies