Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Agania 21:44, 28 gru 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cieszysz się, tworzysz, bawisz się wspominasz, pięknie wszystko wygląda nawet przy wspomnieniah tej ciężkkiej pracy przy karczowaniu...jednak śniegu brakuje.

Szczęśliwego Nowego roku Ci życzę i takiego bajkowego krajobrazu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 22:01, 28 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękną kolekcję ozdób choinkowych zgromadziłaś, ale zainteresowały mnie Twoje własne wyroby. Piękne i bardzo pomysłowe.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
aldonaz 22:41, 29 gru 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Jesteś niekwestionowaną królową bańkową. W przyszłym roku mus ubrać dwie choinki, jeśli jeszcze letnie warsztaty bąbkowania się odbędą.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Gruszka_na_w... 22:30, 31 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Gabrysiu, obyś w nowym roku odbywała równie pasjonujące podróże, co w tym i dzieliła się wrażeniami z nami. Pomyślności dla Ciebie, bliskich i dorodności w ogrodzie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rumianka 19:26, 04 sty 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
U Hanusi wyczytałam, że witałaś Nowy Rok w Gdyni...a to tylko 10 km ode mnie...Samych serdeczności...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
mira 23:00, 04 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
A tak ku pamięci bo mi się przypomniało - jak będziesz w Rzeszowie to prawie w rynku jest muzeum dobranocek - musowo to zobaczyć bo to bardziej dla tych co pamiętają Jacka i Agatkę niż dla aktualnych dzieci - choć i dzieci się ucieszą - ja z radością wspominałam,
a może kamera telewizyjna z tamtych lat tak minie zakręciła bo to było moje marzenie zostać operatorem takiej kamery .

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 15:12, 05 sty 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
mira napisał(a)

a może kamera telewizyjna z tamtych lat tak minie zakręciła bo to było moje marzenie zostać operatorem takiej kamery .

pozdrawiam


Mira, tamte kamery ważyły chyba tonę. Trzeba było mieć niezłą krzepę, żeby ja dźwignąć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mira 13:15, 06 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Hania ciężkie były i trzeba było mieć krzepę więc mój tata miał argumenty, no i była szkoła tylko we Wrocławiu one jeździły na kółkach.





Uwaga !

Petycja do pani Prezes TML.

Czas by coś zaplanować więc już w kalendarzu nieśpiesznie zapisuję terminy.

Bardzo proszę o termin dla TML 19,20 maja /byle nie tydzień wcześniej/
dla lilaków i kierunek Poznań do "Elżbietówki". Tam trzeba się wcześniej umawiać, może i jakieś warsztaty by się trafiły no i grupy chętnie 20 osób - u nas tyle się uzbiera.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
paniprzyroda 16:49, 07 sty 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Rumianka napisał(a)
U Hanusi wyczytałam, że witałaś Nowy Rok w Gdyni...a to tylko 10 km ode mnie...Samych serdeczności...


a jak podróżowałaś autostradą, to przejeżdżałaś 3 km ode mnie, i zjazd jest
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:27, 19 sty 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mam nadzieję, że "Fryderyka" czy jak tam się zwie, nie narobiła szkód w ogrodzie. Gabrysiu, zima, może zapodasz coś kolorowego, ciepłego, pachnącego, jak Ty to potrafisz Tak mi się marzy
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies