Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki

justi 21:31, 07 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych przesyła Justyna z rodziną.


____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Neska 21:31, 07 kwi 2012


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt spędzonych w ciepłym, rodzinnym gronie

____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Gardenarium 08:03, 27 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak tam dzisiaj, lepiej już? Nie martw się butelkami czy siatką, ja też miałam byle jaką, potem wymieniłam, a Ty zainwestuj w rośliny i zasłoń się od sąsiadów Uśmiechnij się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abiko 09:22, 27 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Gosia będzie dobrze, ogródek powstaje latami jak się robi go samemu, chyba, że masz na to fundusze i możesz sobie pozwolić na taki super od razu. Ale ile jest takich osób i czy by Cię cieszył jak kazdy kawałek ziemi, który poprawisz sama..nie, oj chyba nie...
Dasz radę... któraś napisął " grabie do góry" ! dokładnie...dasz radę! rób jak możesz, w swoim tempie, z finansami jakie masz i tyle..to jest Twój ogród i będzie piękny...a my Ci pomożemy, przecież trafiłaś na Ogrodowisko...szefowa też nie da zginąć
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
grupa_trzyma... 10:18, 27 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Malwes! Czytałam u Danusi, ze masz mega doła! Kochana, uszy do góry! Będzie dobrze! Ja swój ogród robię już piąty raz w przeciągu 10 lat. A popatrz jak to wygląda. ...obraz nędzy i rozpaczy. Na początku entuzjazm: wreszcie własny kawałek ziemi...oczyszczanie terenu itp. sianie trawki, wyłożenie drewnianych płotków, sadzenie tui wzdłuż płotu...było ładnie. Po dwóch latach okazało się, że nie jest dobrze. Trawnik zryły krety, a tam gdzie ich nie było zmarzł albo wysechł - jeden czort, płotek zeżarły mrówki. Zaczęliśmy od nowa...i tak przez 10 lat średnio co drugi rok rozwalamy i robimy od nowa. Wiesz, nawet nie chce mi się już o tym pamiętać. Najgorsze jest to, kiedy ogód staje się udręką a nie radością, bo nie masz nawet czasu żeby się nim cieszyć. Ja teraz odłożyłam grabie póki co na bok. W tej chwili myślę, co ja chcę zrobić, co mnie będzie cieszyć. Jakie rośliny chcę u siebie...itp. Zaczytuję się w ogrodowisku, uczę się...kiedyś ruszę z tymi grabiami znowu, bo kocham to grzebanie w ziemi, nawet jak mi nie wychodzi i wszystko jest na przekór. Daj sobie trochę czasu. A perz spryskaj jak radzi Danusia...To Ci na pewno porawi humor, kiedy zobaczysz jak ginie marnie
Humor poprawi ci też wizyta w moim zrujnowanym po raz piąty ogrodzie. Właściwie powinnam zmienić nazwę wątku na bardziej odpowiadającą rzeczywistości...np. rumowisko w lesie
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Krys 12:47, 01 maj 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Gosiu jestem z rewizytą ,nie przejmuj sie nie wolno się załamywać Widziałaś jaki ugór był u mnie a tak powoli coś powstaje nie załamuj ie jeteś w dobrych rekach ,tu na forum wile się nauczysz i uzyskasz dobre rady pozdrawiam i zycze powodzenia
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
zbigniew_gazda 13:20, 01 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Podaję Ci link do oprysków bukszpanów i pozdrawiam.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/598-chory-bukszpan-prosze-o-pomoc
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malwes 00:00, 07 maj 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Dzięki Kochani - zupełnie "zapomniałam" że jest jeszcze ten wątek - utknęłam na projektowym (mam go też w podpisie). Na razie tam dokumentuję jak powstaje mój ogródek ale wkrótce przeniosę się chyba już tutaj i będę mogła Was wszystkich zaprosić na pierwszą kawę w moim już-ogrodzie
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
monteverde 01:36, 07 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
cieszymy się na ta kawkę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 14:55, 25 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To ja tez sie pisze na kawke! Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies