Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

April 11:56, 02 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Ja też niestety podlewam. Szkoda prądu ale przecież nie stracę roślin. Na szczęście na ogród mam własne ujęcie wody. A z rynien rozprowadzenia bezpośrednio na poszczególne rabaty.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Nowa12 12:01, 02 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
April napisał(a)
Ja też niestety podlewam. Szkoda prądu ale przecież nie stracę roślin. Na szczęście na ogród mam własne ujęcie wody. A z rynien rozprowadzenia bezpośrednio na poszczególne rabaty.


A to fajne masz rozwiązania. U mnie niestety wszystko "na piechotę". I tak cud, że wreszcie beczkę kupiliśmy. Namówiłam eMka w końcu na jedną to tak mu się spodobało że chce drugą kupić .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 12:16, 02 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Nowa12 napisał(a)


Nie blednie tylko róż robi się bardziej zgaszony jak u wszystkich jeżówek. Ale nadal ładnie wygląda. Aktualne fotki ci wrzucam. A jak przekwitnie to wiadomo brązowieje. Można ją wtedy wyciąć ale ja zostawiam.

Dziękuję Agatko, mam pierwszy rok i nie wiedziałam jak one się zachowują. Moje Magnus też tak mają, ale je lubię za to, że co kwiat to inny odcień w zależności od czasu kiedy zakwitł.
Twoje Delicious Candy są urocze, mam inne różowe raptem dwie sztuki ale jakoś mi nie leżą, a te są śliczne. Mam niewiele miejsca słonecznego gdzie mogłabym zrobić rabaty kwiatowe, a jezówki mnie urzekły

Pospacerowałam w Twoim ogrodzie, no powiem Ci, że jest bajeczny, elegancki, przemyślany, kolorowy i to jest tutaj naprawdę zaletą. Wiele razy pisałaś, że masz mix kolorów ale pomyśl jak byłoby smutno w dużym ogrodzie bez kolorów Teraz do tego dojrzałam u siebie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
April 12:20, 02 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Beczka dobra rzecz. Widziałam nawet bardzo ładne, wyglądające jak murowane słupki.
Ja też jakąś beczkę mam ale od czterech lat stoi nie zainstalowana A mam jeszcze dwie "wolne" rynny na garażu
Nie ma kto wkopać bo akurat między drzewami trzeba ryć.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 23:24, 02 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Nowa12 napisał(a)



Jest zjawiskowa. W dodatku taka wytrwała!?
Ja też zostawiam jeżówki, po pierwszej zimie zauważyłam, że jest z nich pożytek i ptaki wydziobują nasiona.
Nowa12 23:46, 02 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)

Dziękuję Agatko, mam pierwszy rok i nie wiedziałam jak one się zachowują. Moje Magnus też tak mają, ale je lubię za to, że co kwiat to inny odcień w zależności od czasu kiedy zakwitł.
Twoje Delicious Candy są urocze, mam inne różowe raptem dwie sztuki ale jakoś mi nie leżą, a te są śliczne. Mam niewiele miejsca słonecznego gdzie mogłabym zrobić rabaty kwiatowe, a jezówki mnie urzekły

Pospacerowałam w Twoim ogrodzie, no powiem Ci, że jest bajeczny, elegancki, przemyślany, kolorowy i to jest tutaj naprawdę zaletą. Wiele razy pisałaś, że masz mix kolorów ale pomyśl jak byłoby smutno w dużym ogrodzie bez kolorów Teraz do tego dojrzałam u siebie


Taki był zamysł ogrodu od początku i póki co jeszcze mi się kolory nie znudziły .
A przecież wiadomo, że każdy robi ogród według własnego pomysłu i gustu i żeby się w nim dobrze czuć.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:47, 02 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
April napisał(a)
Beczka dobra rzecz. Widziałam nawet bardzo ładne, wyglądające jak murowane słupki.
Ja też jakąś beczkę mam ale od czterech lat stoi nie zainstalowana A mam jeszcze dwie "wolne" rynny na garażu
Nie ma kto wkopać bo akurat między drzewami trzeba ryć.


Taki słupek kupiliśmy i nie wygląda to tragicznie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:52, 02 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)


Jest zjawiskowa. W dodatku taka wytrwała!?
Ja też zostawiam jeżówki, po pierwszej zimie zauważyłam, że jest z nich pożytek i ptaki wydziobują nasiona.


Ptaków jakoś nie przyuważyłam na jeżówkach. Może z powodu karmnika. Ale z bylinami to mam tak że albo wycinam jesienią albo wiosną albo pół na pół albo tylko te najbrzydsze .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiapod 13:59, 03 wrz 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Nowa12 napisał(a)
Nie wiem jak Wy ale ja tam oznak jesieni nie widzę . Lato w pełni, piękne słoneczko, kwitną róże. Jedynie dzieciaki poszły do szkoły .




Agnieszka cuuudnieee u Ciebie, ogród katalogowy jeżówki piękny kolor mają już zapisałam ich nazwę, będę ich szukać
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Agatorek 22:00, 03 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
olciamanolcia napisał(a)
Przepięknie u Ciebie. Rabaty jak z obrazu


Podpisuję się w 100% ❤️ Cudowne widoki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies