Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 12:05, 15 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)
Szukam posiadaczki Mary Ann o Ty ją przecież masz Taki kolor chodzi mi po głowie właśnie. U mnie też drugie kwitnienie ma głębsze kolory, niektóre robią się nakrapiane i cudnie wyglądają. Może ta Mary Ann potrzebowały mniej słońca aby nie była sprana latem Rozumiem, że ogólnie polecasz


Ona u mnie pokrój ma rozłożysty a nie wysoki. Jeżeli takiej szukasz to tak bo jak kolumnowej to nie bardzo. Rośnie dość dobrze. Pod koniec sezonu łapie plamistość ale nie jakoś dramatycznie i tak jak wcześniej pisałam latem ma mnóstwo pąków ale w kolorze bardziej jasnego różu. Teraz ma taki ładny intensywny odcień. I kwitnie obficie.
Natomiast ja w tym roku nawoziłam róże bardziej obornikiem niż innymi nawozami i widzę że nie kwitną tak intensywnie jak w zeszłych sezonach. W przyszłym roku muszę jednak mineralnymi nawozami je zasilić.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 12:09, 15 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Boscobel ma bardzo ładny pokrój, zapach i kwiaty ale ona jest w różu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Monika83 09:05, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3007
Aga a możesz wstawić zdj swojej Sourire Du Havre jak kwitnie?
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Nowa12 14:38, 16 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Monika83 napisał(a)
Aga a możesz wstawić zdj swojej Sourire Du Havre jak kwitnie?


Pewnie . Ja ją bardzo lubię.


Tu na pierwszym planie.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Monika83 21:56, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3007
Ale piękna,kolor ma obłędny i nie dziwię się że ją bardzo lubisz Ta moja wygląda zupełnie inaczej, brzegi płatków ma w lekko wpadający róż.
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
iwona_d 23:03, 18 wrz 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam. Te kształty i kolory, przecież wydaje się, że to lato, a nie połowa września. Jak Ty to robisz?
Rumianka 14:15, 19 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Ogród stał się bardzo dojrzały w tym sezonie...jest co podziwiać, bo bardzo gustowne nasadzenia...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Nowa12 15:32, 19 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Żeby nie było że już sezon zamykam i gaszę światło to jeszcze rzutem na taśmę nowe nabytki. A i jeszcze jedna przesyłka w drodze. Tylko kiedy ja to posadzę jak leje od tygodnia i nadal ma lać .



____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:34, 19 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Rumianka napisał(a)
Ogród stał się bardzo dojrzały w tym sezonie...jest co podziwiać, bo bardzo gustowne nasadzenia...Pozdrawiam.


Odpozdrawiam . A ogród rośnie w siłę . Jeszcze trochę i trzeba będzie się bardzo zaprzyjaźnić z sekatorem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:35, 19 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
iwona_d napisał(a)
Podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam. Te kształty i kolory, przecież wydaje się, że to lato, a nie połowa września. Jak Ty to robisz?


Po ostatnich deszczach a leje codziennie i bokiem mi już ten deszcz wychodzi to ogród w szybkim tempie wkracza w jesień. Dawno takiego paskudnego września nie było. Praktycznie nie wychodzę do ogrodu wcale ba nawet na taras .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies