Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

olciamanolcia 09:31, 29 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7025
Nowa12 napisał(a)
Trochę mnie nie było. Dzisiaj pierwszy wyjście na ogród. Covid tak mnie przeorał że masakra. Nadal słabo ale najgorsze chyba za mną. Myślałam że szczepienia jednak coś dadzą.





Pięknie masz.
Zdrówka Ci życzę.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
April 09:47, 29 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Nowa12 napisał(a)
Trochę mnie nie było. Dzisiaj pierwszy wyjście na ogród. Covid tak mnie przeorał że masakra. Nadal słabo ale najgorsze chyba za mną. Myślałam że szczepienia jednak coś dadzą.





Oj, to ty dokładnie tak jak ja. Dwa tygodnie leżenia plackiem z gorączką. Covid oczywiście, po dwóch latach bronienia się. Od poniedziałku zawodowo już jestem czynna ale po robocie to kierunek wyrko jeszcze. O wyjściu do ogrodu nie marzę. Może w sobotę pospaceruję po nim. Osłabienie ogromne.
Życzę zatem szybkiej rekonwalescencji, bo ogród piękny i z pewnością super sobie poradził, co widać na fotkach
____________________
April April podbija las Mazowsze
Nowa12 20:20, 29 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)
Współczuję chorowania na tego dziada
Zdrówka !

Piękny jesienny ogród masz
No i z deszczem super, bo u mnie pochmurno było ostatnio 2 tyg a spadło deszczu tyle co i nic.
Wczoraj w nocy lepiej w końcu popadało.

A Rozanne będzie tłoczył to większego mrozu



Dzięki Wiola. Ja bym się chętnie podzieliła tym deszczem. Cały wrzesień praktycznie stracony.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:24, 29 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)
Dużo zdrówka i powrotu do sił życzę ogród pięknie się prezentuje u nas też ostatnio dużo pada, ale to w sumie dobrze, bo długo strasznie sucho było, niech pada


Ja już jednak mam dość deszczu. To się nigdy równo nie rozkłada.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 20:28, 29 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Zdrówka życzę i ładnej pogody u mnie też codziennie pada.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Alija 20:29, 29 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Ogród piękny przy każdej pogodzie i o każdej porze roku.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Nowa12 20:29, 29 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magara napisał(a)
Aga, trzymaj się pocovidowo i wracaj do sił Szczepienia "coś" dają - żyjemy

Czemu chcesz się pozbyć Tiger Eye? Czy to nie jest przypadkiem ta odmiana, która nie daje rozłogów?
Dumałam nad nim ostatnio w szkółce, ale nie miałam telefonu przy sobie, żeby sprawdzić, więc nie kupiłam.


Dziękuję . Ale jednak nie takiego przebiegu covida się spodziewałam .
Tiger miał nie dawać odrostów a dał tylko w tym roku kilkanaście. Rabata nie jest duża więc takie szalejące drzewo trochę do niej nie pasuje bo mam tam mnóstwo innych roślin. Nie chcę co roku walczyć z odrostami.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:33, 29 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Dużo, dużo, dużo zdrówka życzę i szybkiego powrotu do sił z tym jest troszkę gorzej wiem coś po sobie, ale powoli, powoli siły powrócą. Oszczędzaj się Kochana, nic na siłę. Ogród piękny mimo deszczu, u Nas aż tak deszcz nie pada - nawet bym powiedziała że są pięknie dni - wczoraj sadziłam tulipany po 16, było tak cieplutko. Dziś już deszczowo, ale ciepłoBuziaki zostawiam.


Dziękuję Basiu. Wolno człowiek dochodzi do siebie. To fakt. Trochę się poruszam i dycham jakbym pół ogrodu przesadziła .
Ale ja już nie planuję żadnych większych zmian. Dzisiaj w żółwim tempie posadziłam ostróżki. Jeszcze tak wolno chyba nie sadziłam roślin .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:34, 29 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
olciamanolcia napisał(a)


Pięknie masz.
Zdrówka Ci życzę.


Dziękuję bardzo .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiapod 20:37, 29 wrz 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Zdrówka życzę, bo to jest najważniejsze Ogród wypielęgnowany i wygląda pięknie
U mnie deszcz też codziennie i już wystarczy, niech pada tam gdzie jest potrzebny.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies