Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Wiolka5_7 16:38, 16 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Nowa12 napisał(a)


Tę 30 cm koncówkę też mam do tego sprzętu ale nie nadaje się tak jak mówisz bo wszystko szarpie. Spróbuj z tą krótką. Ta jest rewelacyjna.

Ja też tnę najczęściej tą krótką
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 18:08, 16 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
w_zaczarowanym_ogrodzie napisał(a)


Jak się sprawdziła róża Sourire du Havre w donicy?


Witaj . Sourire miałam tylko chwilę w donicy do czasu aż znalazłam dla niej miejsce na rabacie. Moim zdaniem nie nadaje się do donicy. To dość spora róża, która potrafi wystrzelić 2-metrowymi pędami.
Bardzo ją lubię. Śliczna jest.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:09, 16 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)

Ja też tnę najczęściej tą krótką


I pomyśleć, że kiedyś używałam jej tylko do przycinania wąsów trawy przy obrzeżach .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Martka 19:46, 16 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, dopiero teraz odkryłam Twoje podsumowanie sezonu, tak, tak jak dziewczyny piszą, to gotowa wizytówka! Cudne kolory, bujne rabaty, dopieszczone i zdrowe. Jak miłe dla oka widoki! Od razu mi endorfiny skaczą, jak oglądam!
Pozdrawiam ciepło i widzę, że jesteś nie do zatrzymania
w_zaczarowan... 09:10, 17 lut 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 37
Nowa12 napisał(a)


Witaj . Sourire miałam tylko chwilę w donicy do czasu aż znalazłam dla niej miejsce na rabacie. Moim zdaniem nie nadaje się do donicy. To dość spora róża, która potrafi wystrzelić 2-metrowymi pędami.
Bardzo ją lubię. Śliczna jest.


Witaj, dziękuję Ci bardzo. Czy znasz różę, która nadaje się do donic? Najlepiej różową i pachnącą ? Nie mogę takiej znaleźć, która byłaby kompaktowa i wylewała się z donicy, a nie puszczała właśnie długich "batów" i kwitła do mrozów. Już myślałam o jakiejś okrywowej typu FAIRY, ale nie wiem czy nie będzie się męczyć z swoim wigorem w donicy, pozdrawiam
____________________
Anka_Kubanka
Nowa12 18:24, 17 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
w_zaczarowanym_ogrodzie napisał(a)


Witaj, dziękuję Ci bardzo. Czy znasz różę, która nadaje się do donic? Najlepiej różową i pachnącą ? Nie mogę takiej znaleźć, która byłaby kompaktowa i wylewała się z donicy, a nie puszczała właśnie długich "batów" i kwitła do mrozów. Już myślałam o jakiejś okrywowej typu FAIRY, ale nie wiem czy nie będzie się męczyć z swoim wigorem w donicy, pozdrawiam


Niestety nie znam za bardzo bo ja róże w donicach mam tylko przejściowo do czasu aż wylądują na rabacie.
Do donicy by się nadawała ta druga ze zdjęcia czyli Genevieve Orsi ale ona jest morelowa i u mnie łapie plamistość. Do donic też Margo Koster ale ta znowu pomarańczowa więc nie Twoje kolory .
Okrywowe to chyba nie bardzo do donic. Sporo jest róż miniaturowych i takie by się pewnie nadały byle zdrowe były . Ale konkretnych odmian nie znam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:27, 17 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)
Aga, dopiero teraz odkryłam Twoje podsumowanie sezonu, tak, tak jak dziewczyny piszą, to gotowa wizytówka! Cudne kolory, bujne rabaty, dopieszczone i zdrowe. Jak miłe dla oka widoki! Od razu mi endorfiny skaczą, jak oglądam!
Pozdrawiam ciepło i widzę, że jesteś nie do zatrzymania


Tymbardziej chce się wiosny a nie wichur i cyklonów .
Robota czeka .
A jest jej ogrom na wiosnę jak u każdego.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ewik 21:33, 17 lut 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Posumowanie sezonu fantastyczne .idę szukać nożyc
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Nowa12 22:05, 17 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ewik napisał(a)
Posumowanie sezonu fantastyczne .idę szukać nożyc


.
Ja mam je w pogotowiu ale co z tego jak albo mróz albo deszcz albo wichura .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 17:12, 18 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
U nas mocno nie wiało. Nawet wyskoczyłam na chwilę do ogrodu. Ścięłam anabelki. Tylko tyle .



A takiego szanownego gościa dzisiaj miałam w ogrodzie.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies