Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Iwonka 22:14, 18 sie 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Nowa12 napisał(a)


Super wyszła ci ta kompozycja, bardzo malowniczo wygląda. Judaszowiec z hortensjami cudnie zagrał.
I różowa jeżówka z niebieskością... ? Jejku nie mam pojęcia, co co za roślinka

Jeśli możesz zrób fotki tej rabaty też z innej perspektywy, ciekawa jestem jej szczegółów

Kolejnego klona współczuję, lipa z tą werą!!! U mnie też kolejna odnoga sucha w kilka dni...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Nowa12 22:20, 18 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jeszcze muszę tego łobuza wrzucić. Muszę coś wymyślić bo mam 2 budki lęgowe na drzewach chyba za nisko powieszone .


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Martka 07:16, 19 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, wizja kolejnego klonowego rozstania bardzo smuci, jeszcze gorsze, że można tylko bezradnie rozłożyć ręce, nic nie da się zrobić. Możesz w wątku choroby klonów wrzucić fotkę, jak ta W. się objawia? Czy można coś zrobić zapobiegawczo? ...

Moje hortensje zaliczają dopiero pierwszy sezon, połowę mam w pełnym rozkwicie i z tendencją do różowienia, a inne dopiero zaczynają zawiązywać kwiaty, zrzuciłam to na ich młody wiek. To ciekawe, że u Ciebie podobne zjawisko.


MartaCho 08:55, 19 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Nowa12 napisał(a)


Już się zasadzam na wykopanie paru roślin ale chyba poczekam do jesieni .
Szukam jakiejś trawy rosnącej do 1,2-1,5 m ale nie za szerokiej. Myślałam o jakimś miskancie ładnie kwitnącym. Muszę czegoś poszukać.


Pozbywasz się, bo się nie sprawdziło, czy może za bardzo się rozrosło?
A co sądzisz o miskancie Kleine Silberspinne? Edytka z Tu ma być ogród ma je na przedpłociu- zawsze mi się bardzo podobały- chyba też dość wcześnie zaczynają kwitnąć.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
eVka 08:58, 19 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aga, ślicznie Tyle kolorów masz w ogrodzie, ja jak sie tak u was naoglądam to ciagle mi sie wydaje, że mam za monotonnie!!!
Szkoda klona, myślisz, że to werti? Może jednak słońce go prztypaliło? Moje kilka razy takie suche były, że myślałam że już po nich a potem odbijały i liście piękne.

____________________
Wiaan 09:07, 19 sie 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
MartaCho napisał(a)


Pozbywasz się, bo się nie sprawdziło, czy może za bardzo się rozrosło?
A co sądzisz o miskancie Kleine Silberspinne? Edytka z Tu ma być ogród ma je na przedpłociu- zawsze mi się bardzo podobały- chyba też dość wcześnie zaczynają kwitnąć.


Polecam Kleine Silberspinne, dzieliłam wiosną, mam posadzone po trzy koło siebie i nie mogę się doczekać kwitnienia bo wygląda wtedy pięknie Wrzucę fotkę u siebie jak wygląda kwitnący.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Mirka 09:56, 19 sie 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Też dzieliłam wiosną miskanty i ładnie się rozrosły Bardzo mi się u ciebie podoba lubię gęste nasadzenia. Pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
BASIA8 10:54, 19 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękności ogródeczek. co focia to ładniejsza
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Ewa777 15:01, 19 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Też chciałam zacytować to samo zdjęcie co Iwonka, bo jest naprawdę urocze. Podziwiam Cię za umiejętność kompozycji. Zdjęcia też robisz bardzo ciekawe.
U mnie też hortensje bukietowe bardzo nierówno kwitną. Niektóre jeszcze zupełnie nie mają kwiatów.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nowa12 16:10, 19 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Parę dalekich kadrów bo nie lubię robić fotek zza płotu .


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies