Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Katkak 17:26, 19 sie 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
zawitka napisał(a)



Kasia o zesz ------nie denerwuj mnie ha ha !!!!!Buziaki i się ciesz.

CieszeAle się Halinko bardzo, bo u mnie okropna susza i ogród strasznie nią skatowany. Mam już napełnione balie, konewki, wiadra, beczkę 120l i wciąż pię pada. Szkoda tylko, że nie lało z rana, bo teraz moglibyśmy pojeździć. No nie dogodzi, wiem.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 19:37, 19 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
u mnie ledwo ledwo popadało. Może jutro?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AnnaCh 20:42, 19 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A u mnie sucho jak pieprz
Sylwia, piękne widoki i kolory
Co do upiększania, to długo zastanawiałam się nad plastyką brzucha, bo niestety po ciążach mam rozstęp na rozstępie i wiszący fałd skóry. Na szczęście mój M stwierdził, że oczywiście mogę sobie zrobić, jeżeli to mi poprawi samopoczucie, bo jemu to zupełnie nie przeszkadza. I tak sobie powoli z tym poradziłam, nawet już normalne bikini na plaży noszę, a jak się komuś nie podoba, niech nie patrzy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Mala_Mi 20:45, 19 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Podkówki brzuszkiem do dołu by szczęście wpadało do środka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 21:08, 19 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Urszulla napisał(a)



To mnie ucieszyłaś
Za kibicowanie dziękuję

Dziś pada, rośliny będą zadowolone.


A u nas nie padało i do tego wysuszyło wiatrem to co wczoraj nakropiło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:11, 19 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
zawitka napisał(a)
OOOOOo matko pada a u nas ani trochę rośliny bidne na wieczór liście zwinięte a rano stoją po podlaniu ale i podlewanie wieczorne mało daje .

Szałas ekstra !!!

U nas też już wysuszyło znowu Glinę mam więc w głębi trochę wilgoci jeszcze jest, drzew nie podlewamy, ale to co w tym sezonie sadzone to trzeba musowo.
Szałas się już w zieleni zatapia, a jak stawialiśmy to on był tam punktem dominującymteraz wierzby już go przerosły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:12, 19 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Katkak napisał(a)
Słomcia wszystko u Was ok? U mnie od półtorej godziny burza się przewala z ulewnym deszczem.

Kasieńka u nas na razie ok, burzy nie było deszczu też nie. Mam nadzieję, że Was nie zaleje przy takich nawalnych opadach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:14, 19 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Katkak napisał(a)

CieszeAle się Halinko bardzo, bo u mnie okropna susza i ogród strasznie nią skatowany. Mam już napełnione balie, konewki, wiadra, beczkę 120l i wciąż pię pada. Szkoda tylko, że nie lało z rana, bo teraz moglibyśmy pojeździć. No nie dogodzi, wiem.

Jakby tym deszczem normalnie obdzieliło cały miesiąc to by wszyscy byli zadowoleni, my zwierzęta i rośliny, a tak to szkody robi okropne. Jak widzę zalania w telewizji to mi słabo na samą myśl.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:15, 19 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Waclaw napisał(a)
u mnie ledwo ledwo popadało. Może jutro?
U mnie nawet ledwo nie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:18, 19 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
AnnaCh napisał(a)
A u mnie sucho jak pieprz
Sylwia, piękne widoki i kolory
Co do upiększania, to długo zastanawiałam się nad plastyką brzucha, bo niestety po ciążach mam rozstęp na rozstępie i wiszący fałd skóry. Na szczęście mój M stwierdził, że oczywiście mogę sobie zrobić, jeżeli to mi poprawi samopoczucie, bo jemu to zupełnie nie przeszkadza. I tak sobie powoli z tym poradziłam, nawet już normalne bikini na plaży noszę, a jak się komuś nie podoba, niech nie patrzy

Aniu po dzieciach to normalne, że zawsze coś gdzieś zostanie, mnie też skóra została i teraz oponka się pod nią bardzo łatwo robi, ale skoro nasi Emusiowie nie narzekają to się nie ma czym przejmować A gdyby narzekali to przecież spory Ich udział w tym, że tak wyglądamy, za to potomstwo mająW życiu zawsze coś za coś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies