Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Gosialuk 09:44, 31 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
To chodzi o przetoki ropne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 09:51, 31 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
MiluniaB napisał(a)
Ile to człowiek musi znieść w życiu. Sylwuś jest dołek, będzie górka ; karta musi się odwrócić. Trzymam kciuki za pomyślność w każdej możliwej Twojej / Waszej sprawie

Tej myśli się uczepiłam jak światełka w tunelu i nie puszczam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:54, 31 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
MiluniaB napisał(a)
Nie wiem o jaki zabieg łyżeczkowania chodzi? Jeżeli o powieki u psa to mój Dakuś też miał to mieć. Pojechałam na umówiony zabieg, a grudki pod powiekami same zanikły i nic nie potrzeba było robić

Chodzi o Łyżeczkowanie ropnia pod uchem za żuchwą, zamykają się te przetoki i natychmiast otwierają kolejne Już dwa miesiące leczymy Miejsce do takiego zabiegu złe bo duo struktur, nerwów i naczyń przebiega, jest obawa trwałych uszkodzeń nerwów pyska
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:55, 31 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
Gosialuk napisał(a)
To chodzi o przetoki ropne.

Dokładnie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:06, 31 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
Znowu dzisiaj dopadało, ostatnio pogoda nam psuje wszelakie plany sobotniej roboty w ogrodzie.
Z lepszych wieści wczoraj dostałam decyzję z ubezpieczalni....może być, już się nie będę szarpać z nimi. Będzie można materiały zamawiać na naprawę zniszczeń...
Za to dzisiaj rano zepsuł się uchwyt od okna w kuchni i okno jest do wymiany.

Nic to....zamawiam w tym tygodniu rośliny na liliowcową i sadzę koło ogniska, niech chociaż jedno miejsce w ogrodzie zacznie lepiej wyglądać....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 10:35, 31 lip 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jeszcze się czara nie przepełniła, wciąż dolewa... Tylko można sił i zdrowia Wam życzyć. Tule mocno i życzę lepszych czasów...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gosiek33 11:34, 31 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
sylwia_slomczewska napisał(a)

Chodzi o Łyżeczkowanie ropnia pod uchem za żuchwą, zamykają się te przetoki i natychmiast otwierają kolejne Już dwa miesiące leczymy Miejsce do takiego zabiegu złe bo duo struktur, nerwów i naczyń przebiega, jest obawa trwałych uszkodzeń nerwów pyska



Sylwia a może u suni zastosować homeopatię - Silicea o ile pamiętam oczyszcza ropnie - małe wchłania, duże same się otwierają i oczyszczają
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
gogo 16:06, 31 lip 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ano doszła mama, a tu jeszcze psica też nie doleczona, zabieg łyżeczkowania musi mieć....tylko nie wiem kiedy....
Zdrowie by się przydało, ale jak na złość posypała mi się tarczyca, a tak tylko z głupia frant Usg zrobiłam....


Sylwia, tarczyca, to pewnie wiesz, jest wynikiem ciągłego stresu, masz go ostatnio niestety dużo

Dobra wiadomość o ubezpieczeniu, a zakupy roślinne i ich sadzenie to bardzo dobry odstresowywacz

Niezmiennie życzę Wam zdrowia
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylwia_slomc... 22:37, 31 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
kasiek napisał(a)
Jeszcze się czara nie przepełniła, wciąż dolewa... Tylko można sił i zdrowia Wam życzyć. Tule mocno i życzę lepszych czasów...

Najwyraźniej jeszcze nie Dzięki Kasiu oby jak najszybciej przyszły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:38, 31 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
Gosiek33 napisał(a)



Sylwia a może u suni zastosować homeopatię - Silicea o ile pamiętam oczyszcza ropnie - małe wchłania, duże same się otwierają i oczyszczają

Ona ma właśnie otwarte i nie chcą się wygoić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies