Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 15:48, 29 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82217
hankaandrus_44 napisał(a)
Idź na swoją ląkę, do ptaszków, przynajmniej jakoś się odstresujesz. A poza tym, co ma być, to będzie. Czy się zamartwiać będziesz, czy nie.

Cała rodzina potrzebuje odpoczynku od codzienności. A Wasza szczególnie.

Hanuś jak mnie będzie miał kto zmienić, samej Jej nie zostawiamy bo gdyby do łazienki chciała i się wywróciła to jeszcze się połamać może. Moja mama z tych co nie usiedzą na miejscu, trzeba pilnować.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:50, 29 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82217
iwka napisał(a)
Sylwia, strasznie współczuję, niepojęte, żeby tyle czekać na karetkę. Wojnę ze służba zdrowia toczymy od roku, nie mam słów na lekarzy ... bynajmniej na tych z którymi miałam styczność

zdrówka dla mamy i siły dla Ciebie

Gdzie nie spytać każdy ma jakieś złe doświadczenia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 16:00, 29 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33638
Sylwia, bardzo Wam współczuję. W PL trzeba mieć końskie zdrowie żeby chorować. Rownież mam złe zdanie o polskich lekarzach, zwłaszcza, że za granicą potrafią porządnie pracować. Ogólnie służba zdrowia w Pl to nie służba.
Mamie życzę zdrowia. Ty tez uważaj na siebie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mala_Mi 17:30, 29 lip 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No tak jak zapłacimy 9% więcej to się służba poprawi ... ręce opadają.. czytam i brak mi słów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 21:38, 29 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82217
Anda napisał(a)
Sylwia, bardzo Wam współczuję. W PL trzeba mieć końskie zdrowie żeby chorować. Rownież mam złe zdanie o polskich lekarzach, zwłaszcza, że za granicą potrafią porządnie pracować. Ogólnie służba zdrowia w Pl to nie służba.
Mamie życzę zdrowia. Ty tez uważaj na siebie.

Dokładnie Ewo żeby chorować i po lekarzach chodzić trzeba być zdrowym inaczej nijak Cię nie ratują. A najlepiej samemu być lekarzem i mówić jakie badania chce się wykonać bo bez proszenia człowiek na żadne się nie doczeka.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:39, 29 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82217
Mala_Mi napisał(a)
No tak jak zapłacimy 9% więcej to się służba poprawi ... ręce opadają.. czytam i brak mi słów

No widzisz Aniu życie teraz nas dopadło i nie chce odpuścić...ale kiedyś się skończy i przyjdzie lepsze....mam nadzieję.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:05, 29 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82217
Byłam dziś wreszcie w ogrodzie
Przycięłam cisy przed warsztatem i oplewiłam tam rabatki, a Emuś kosił w lasku. Kury żyją, mają się dobrze reszta ptactwa też.
Z roślinami na terenie zalanym bieda, zdycha jedno po drugim Padają niestety kaliny, lilak przy studzience, jarzębinka, zawilce japońskie, wszystkie rabarbary zdechły, dwa rodki z niskich co na czerwono kwitły, klon atropurpureum w połowie uschnięty, a teraz jeszcze( najbardziej mi żal) Amanogawa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 22:13, 29 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14773
Sylwia brak słów na to co się tam u Ciebie dzieje. Podczytuję po cichu i bardzo współczuję. Miałam napisać coś już wcześniej ale nie umiem znaleźć słów pocieszenia. Bardzo Was podziwiam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Roocika 22:52, 29 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Jeju, Sylwia, doczytałam o mamie. Życzę jej zdrowia, może się uda zdiagnozować i pomóc. Trzymaj się kochana... Tulę...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
tulucy 23:11, 29 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Trzymam kciuki Sylwia. A mama covida nie przechodziła? Bo podobno bardzo różne objawy, w tym neurologiczne, w dość odległym czasie występują.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies