Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 19:46, 01 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Mala_Mi napisał(a)
A ja mam koty łowne i karczownika od kilku lat... znów mi ryje.. ręce mi już opadają, wyciągam tylko uschnięte rośliny

Widzę, że wracasz do pionu... bardzo dobrze

No właśnie nawet łowny kot nie gwarantuje sukcesu Szczególnie na takim terenie.
Staram się Aniu, życie nas samo stawia do pionu, potrzebowałam odreagować po przejściach z mamą.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:41, 01 sie 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Sylwuś nie wiem nawet co napisać... mam nadzieję, że z mamą wszystko dobrze będzie i w końcu traficie na normalnego lekarza, który będzie wiedział co to i jak pomóc... jestem u Ciebie na bieżąco, choć nie pisałam bo jakoś ciężko było cokolwiek napisać, myślami jesteśmy przy Was. Mam nadzieję, że teraz to już będzie coraz lepiej. Buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agatorek 21:28, 01 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Się narobiliście wczoraj i widzę zakupy na przyszłą rabatę, super .
Praca fizyczna jest dobra na stres..ale nie przemęczajcie się

Jak zwierzyniec?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Ogrodowy_Kal... 21:33, 01 sie 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Nieustannie podziwiam za ilość włożonej pracy i konsekwentnie parcie do przodu. Przyjdą jeszcze lepsze czasy. Rok jest trudny, u nas w Wielkopolsce jest ok bynajmniej u mnie. Życzę aby rośliny Ci Wam rosły pięknie, a niechciani goście Was omijali.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 10:30, 02 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Monia81 napisał(a)
Sylwuś nie wiem nawet co napisać... mam nadzieję, że z mamą wszystko dobrze będzie i w końcu traficie na normalnego lekarza, który będzie wiedział co to i jak pomóc... jestem u Ciebie na bieżąco, choć nie pisałam bo jakoś ciężko było cokolwiek napisać, myślami jesteśmy przy Was. Mam nadzieję, że teraz to już będzie coraz lepiej. Buziaki

Mama wstała, chodzi, przytrzymuje się ścian czy przedmiotów czasem, ale jest lepiej teraz żeby jeszcze przyczynę wykryli, bo leczenie objawowe średnio mnie uspokaja...
taki jakiś pomerdany czas u nas nastał, może minie...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:32, 02 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Agatorek napisał(a)
Się narobiliście wczoraj i widzę zakupy na przyszłą rabatę, super .
Praca fizyczna jest dobra na stres..ale nie przemęczajcie się

Jak zwierzyniec?

Spoko o przemęczeniu się na razie nie ma mowy bo z mama w domu ktoś musi być, a do tego od wczoraj znowu pada. Niby nie bardzo, ale prawie cały czas.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:35, 02 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Nieustannie podziwiam za ilość włożonej pracy i konsekwentnie parcie do przodu. Przyjdą jeszcze lepsze czasy. Rok jest trudny, u nas w Wielkopolsce jest ok bynajmniej u mnie. Życzę aby rośliny Ci Wam rosły pięknie, a niechciani goście Was omijali.

Dzięki Obserwuje, ze nasz kraj zaczynaja dzielić różne strefy pogodowe gdzieś tak od 4 lat. Strefy opadowe, suche, z trąbami, z powodziami....a kiedyś było w miarę jednakowo wszędzie, Suwałki tylko były strefą zimna, a Wrocław ciepła.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
daredevil 10:45, 02 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Sylwia ściskam!

Też wczoraj popracowaliśmy, pomiędzy deszczem... szambo mam nieszczelne, deszczówka mi się nalewa, nie wiem co zrobić, rozkopywać i uszczelniać to cała rabata przed domem pójdzie w cholerę nie mówiąc o demolce i kosztach...
zawsze jest coś, prawda?

Trzymam kciuki żeby było spokojniej...
pozdrawiam serdecznie

super działacie!!!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
sylwia_slomc... 16:38, 02 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
daredevil napisał(a)
Sylwia ściskam!

Też wczoraj popracowaliśmy, pomiędzy deszczem... szambo mam nieszczelne, deszczówka mi się nalewa, nie wiem co zrobić, rozkopywać i uszczelniać to cała rabata przed domem pójdzie w cholerę nie mówiąc o demolce i kosztach...
zawsze jest coś, prawda?

Trzymam kciuki żeby było spokojniej...
pozdrawiam serdecznie

super działacie!!!

Karola takie jest życie, że zawsze coś...
Kurcze koszty wywozu Ci rosną przez to jak się napełnia deszczówką, a wiecie chociaż którędy się wlewa? Czy trzeba zgadywać?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ogrodowy_Kal... 20:41, 02 sie 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dzięki Obserwuje, ze nasz kraj zaczynaja dzielić różne strefy pogodowe gdzieś tak od 4 lat. Strefy opadowe, suche, z trąbami, z powodziami....a kiedyś było w miarę jednakowo wszędzie, Suwałki tylko były strefą zimna, a Wrocław ciepła.

I tu masz rację. Kiedyś w ogóle jak była zima to do października do marca mniej więcej. Jak było lato to już rano wstając czuło się upał, a po burzy było od razu ciepło i parno. Teraz jest na odwrót. Wszystko rozhartowane, wyrośnięte, a docelowo ścięte przez przymrozki.
I tak jak piszesz, w miarę jednakowo.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies