Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 00:28, 30 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
Nie mama nie miała Covidu nawet bezobjawowo. Jest już dwa miesiące po szczepieniu więc i powikłania poszczepienne raczej odpadają....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 01:38, 30 lip 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie mama nie miała Covidu nawet bezobjawowo. Jest już dwa miesiące po szczepieniu więc i powikłania poszczepienne raczej odpadają....

Przykro ,że jeszcze takie nieszczęście Cię dotknęło. Jak wiesz , ja też jestem uziemiona, muszę być cały czas przy mamie, z różnych powodów , ale głównie pilnuję, aby się znowu nie przewróciła.
Co do Twojej wypowiedzi: Skąd ta pewność ,że nie chorowała na covid, jeśli to mogło być bezobjawowo? Testy przecież nie są przeznaczone do diagnozy, stąd tyle wyników fałszywie dodatnich lub fałszywie ujemnych.
Powikłania poszczepienne mogą jak najbardziej wystąpić w kilka miesięcy po szczepieniu. Jeśli lekarze rozkładają ręce, nie mogą ustalić przyczyny , to może właśnie należałoby zbadać sprawę również pod tym kątem?
sylwia_slomc... 07:06, 30 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
AniazUroczyska napisał(a)

Przykro ,że jeszcze takie nieszczęście Cię dotknęło. Jak wiesz , ja też jestem uziemiona, muszę być cały czas przy mamie, z różnych powodów , ale głównie pilnuję, aby się znowu nie przewróciła.
Co do Twojej wypowiedzi: Skąd ta pewność ,że nie chorowała na covid, jeśli to mogło być bezobjawowo? Testy przecież nie są przeznaczone do diagnozy, stąd tyle wyników fałszywie dodatnich lub fałszywie ujemnych.
Powikłania poszczepienne mogą jak najbardziej wystąpić w kilka miesięcy po szczepieniu. Jeśli lekarze rozkładają ręce, nie mogą ustalić przyczyny , to może właśnie należałoby zbadać sprawę również pod tym kątem?

Aniu nie chorowaliśmy na covid, izolowaliśmy się restrykcyjnie głównie ze wzgl. na rodziców wiek, na babcię i na mnie, ja po zawale i z astmą. Wszystko co do domu przynosimy odkażane jest od razu w tym żywność, odzież też odkażamy. W maskach chodzimy cały czas chodziliśmy od samego początku na długo przed tym nim Rząd obowiązek wprowadził i ludzie maseczki szyli ja byłam w nie zabezpieczona plus bez rękawiczek nigdzie się nie ruszamy. Jak był szczyt zachorowań to na nos google takie jak do oprysków. A przed pierwszą dawką szczepień test na przeciwciała i na obecność wirusa. Stąd pewność, że nie przechodziliśmy nawet bezobjawowo.
Nawet jak teściowa odchodziła na covid nie odwiedzaliśmy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
daredevil 07:08, 30 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Masakra... trzymam kciuki, Sylwia! Bądźcie silni...
buziaki!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Gosiek33 08:26, 30 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Czytam i brak mi słów


rozumiem, że poza tomografem wszelkie badania biochemiczne też wykonano

Chory i jego rodzina są bezradni w obliczu niezdiagnozowanych chorób, gdy potrzeba natychmiastowej pomocy, ale daleka jestem do rzucania kamieniami w lekarzy. W obecnych czasach i naszych realiach to naprawdę hardcorowa misja


Mamie życzę powrotu do zdrowia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 10:47, 30 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
Gosiek33 napisał(a)
Czytam i brak mi słów


rozumiem, że poza tomografem wszelkie badania biochemiczne też wykonano

Chory i jego rodzina są bezradni w obliczu niezdiagnozowanych chorób, gdy potrzeba natychmiastowej pomocy, ale daleka jestem do rzucania kamieniami w lekarzy. W obecnych czasach i naszych realiach to naprawdę hardcorowa misja


Mamie życzę powrotu do zdrowia

Wiadomo, że jak w każdym zawodzie są ludzie z powołania i tacy co poszli na lekarza bo rodzinna tradycja.
Dziś trafiliśmy na Panią doktor z powołania, ale badania nie udało się wykonać bo mama ma bardzo silny oczopląs, a nie może mieć by badanie VNG wykonać. Trzeba czekać aż to się uspokoi, czyli nadal nie wiemy nic więcej. Oczopląs może mieć związek z błędnikiem.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gogo 22:23, 30 lip 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Sylwia, czytam, że jeszcze doszła choroba Mamy, tak jakbyś miała za mało problemów
Ten brak diagnozy to najgorsze, co może być, bo nie wiadomo jak leczyć
Oczywiście z całej siły życzę Mamie zdrowia, a Ty w tym wszystkim też dbaj o siebie.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylwia_slomc... 22:53, 30 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
gogo napisał(a)
Sylwia, czytam, że jeszcze doszła choroba Mamy, tak jakbyś miała za mało problemów
Ten brak diagnozy to najgorsze, co może być, bo nie wiadomo jak leczyć
Oczywiście z całej siły życzę Mamie zdrowia, a Ty w tym wszystkim też dbaj o siebie.

Ano doszła mama, a tu jeszcze psica też nie doleczona, zabieg łyżeczkowania musi mieć....tylko nie wiem kiedy....
Zdrowie by się przydało, ale jak na złość posypała mi się tarczyca, a tak tylko z głupia frant Usg zrobiłam....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MiluniaB 00:11, 31 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ile to człowiek musi znieść w życiu. Sylwuś jest dołek, będzie górka ; karta musi się odwrócić. Trzymam kciuki za pomyślność w każdej możliwej Twojej / Waszej sprawie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 00:13, 31 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Nie wiem o jaki zabieg łyżeczkowania chodzi? Jeżeli o powieki u psa to mój Dakuś też miał to mieć. Pojechałam na umówiony zabieg, a grudki pod powiekami same zanikły i nic nie potrzeba było robić
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies