Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 19:03, 21 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Alija napisał(a)
Sylwia, widzę, że Twoje kurki i ptaszki świetnie się trzymają, miło popatrzeć (Pozdrowienia dla Klarci. ).
Sobota była u Was bardzo pracowita, podziwiam.

Jak na razie obywamy się bez strat w kurniku, a nawet nam w tym sezonie towarzystwo się mocno rozmnożyłoMateriały na gołębnik przyjechały, ale brak czasu na jego wykonanie, może zimąWtedy gołąbki wyprowadzą się z woliery na wolność, mam tylko nadzieję, że drapieżniki nie wyłapią. Ale u sąsiada pocztowe latają codziennie i jakoś dają radę i u nas nasze grzywacze dzikie tez to może i te dadzą, bardziej prawdopodobne, że koty upolują...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:05, 21 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
daszum napisał(a)
U mnie wczoraj po ogrodzie dostojnie spacerował bażant
Niestety po jakimś czasie musiałam go wypłoszyć, bo bałam się, że jamnik może mu zrobić krzywdę.

Sylwia, Ty znasz się na wszystkim
W wątku dotyczącym grujeczników wstawiłam zdjęcia mojego grujecznika.
Zajrzyj przy okazji, może będziesz wiedzieć co mu dolega.

Napisałam pw do Mazana, ale nie wiem czy jeszcze tutaj zagląda.

A możesz podlinkować ten wątek? Bo będę miała kłopot ze znalezieniem...
Mazan chyba już nie zagląda, szkoda , ale pewnie trudno Mu ze wzgl. na wiek.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:07, 21 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Basilikum napisał(a)
Sylwia ogladnelam Twoj zwierzyniec wspanialy
moje sadzone jajka kwitna wlasnie no wprawdzie tylko kilka ale koncem listopada to ewenement. Musze im koniecznie fotke zrobic.

Pozdrawiam serdecznie

Dzięki Ja nasionka tych jajek sypnęłam w łąkę, zobaczymy czy się wiosną pojawią czy nie, liczę, że tak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 19:32, 21 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Sylwio, zwierzyniec to piękna część Waszego Rancza, zawsze z przyjemnością oglądam relacje. Nie mamy tu możliwości wrzucać filmików, mogę sobie tylko wyobrazić, ile radości daje obserwowanie skrzydlatych mieszkańców, prezentują się pięknie i wyglądają na szczęśliwe
Gratuluję kolejnej wielkiej porcji prac porządkowych, jak Ty się szybko z tymi porządkami uwinęłaś! Życzę żwawego tempa prac remontowych, ważne kroki zostały poczynione i teraz avanti!
Urszulla 19:43, 21 lis 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
sylwia_slomczewska napisał(a)






Fajna gromadka, a nierozłączki dokupiłaś tych zielonych?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
daszum 19:44, 21 lis 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Sylwia tutaj:

https://www.ogrodowisko.pl/watek/1726-grujecznik-japonski-cercidiphyllum-japonicum?page=34
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
sylwia_slomc... 20:15, 21 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Martka napisał(a)
Sylwio, zwierzyniec to piękna część Waszego Rancza, zawsze z przyjemnością oglądam relacje. Nie mamy tu możliwości wrzucać filmików, mogę sobie tylko wyobrazić, ile radości daje obserwowanie skrzydlatych mieszkańców, prezentują się pięknie i wyglądają na szczęśliwe
Gratuluję kolejnej wielkiej porcji prac porządkowych, jak Ty się szybko z tymi porządkami uwinęłaś! Życzę żwawego tempa prac remontowych, ważne kroki zostały poczynione i teraz avanti!
Martuś porządkowanie domu w przyspieszonym tempie bo u nas tylko dwa razy w roku gabaryty i elektronike odbierają. Zawsze był wywóz w grudniu, a w tym roku w listopadzieTośmy się uwijali, żeby potem nie musieć kolejne pół roku czekać i z robotą się wstrzymywać
Też mi brakuje filmików tutaj. Nie raz trele ptasie chciałam wam dać posłuchać, wiosną nasz ogród cały w trelach i bzyczeniu tonie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:17, 21 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Urszulla napisał(a)


Fajna gromadka, a nierozłączki dokupiłaś tych zielonych?

Nie Ula to już nasz przychówek i to są faliste nierozłączki są ciut inne, też mnie kusiły, ale nie wiadomo jak z ich zimowaniem by było
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:22, 21 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
daszum napisał(a)
Sylwia tutaj:

https://www.ogrodowisko.pl/watek/1726-grujecznik-japonski-cercidiphyllum-japonicum?page=34

Byłam, napisałam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
daszum 20:32, 21 lis 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Sylwia dzięki.
Czy zacząć podlewać już teraz czy czekać do wiosny?
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies