Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 21:37, 09 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Moja niunia ma nową koleżanke, ale nie sposób im zrobić ostrego zdjęcia dwa żywioły



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:39, 09 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
ElaS napisał(a)

Jakie nasycone barwy. Prosta, świetna kompozycja.

Bardzo lubię ten fragment ogrodu bo praktycznie poza przycięciem berberysów wiosną nie mam z nim na razie roboty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:41, 09 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
vita napisał(a)
Szykowanie do zimy jak się patrzy A, Sylwia, jak długo sił starczy na budowanie co roku ochrony dla gunnery?

Nie tak trudno ten domek stawiac już mamy obcykane jak robić by szybko szłoNie mam pojęcia też jak żywotna może być gunnera
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 09:46, 10 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
W Waszym ogrodzie nawet tak późna jesień, gdzie indziej szaro - bura robi wrażenie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 18:09, 10 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Mówisz Mnie się wydaje, ze już kolorów mało, ale pamiętam to samo wrażenie z zeszłego roku, a potem jak sniegiem sypnęło to się okazało, że jednak tych kolorów wcześniej trochę było jeszcze

Roboty w ogrodzie jeszcze masa, a tu klops bo palec skręciłam wczoraj i spuchł jak ....nie wiem co...i jak tu w ogrodzie robić?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 19:44, 10 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Sylwia, tym razem oficjalnie i jawnie się melduję
Współczuję palca, bo od takiego drobiazgu to potrafi boleć pół człowieka i faktycznie, pracować się nie da... bo boli paluszek... No brzmi idiotycznie, a to święta prawda
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 19:49, 10 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Sylwuś ….obłóż paluszek altacetem z żelu ,albo normalnym ….weź coś p,bólowego -może przejdzie ….a jak nie ,to do lekarza


a kolorów jeszcze pełno w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:18, 10 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
galgAsia napisał(a)
Sylwia, tym razem oficjalnie i jawnie się melduję
Współczuję palca, bo od takiego drobiazgu to potrafi boleć pół człowieka i faktycznie, pracować się nie da... bo boli paluszek... No brzmi idiotycznie, a to święta prawda

Witaj Asiu, pospacerowałam sobie dzisiaj po Twoim ogródku i bardzo mi się miło czytało
Palec skręcony niby jeden ale dwa obok też podpuchły, generalnie dłoń nie bardzo do użytku przez najbliższe dni( lekarz coś o 2 tyg mówił) ale jak ja tyle wytrzymam to nie wiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:23, 10 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Magleska napisał(a)
Sylwuś ….obłóż paluszek altacetem z żelu ,albo normalnym ….weź coś p,bólowego -może przejdzie ….a jak nie ,to do lekarza


a kolorów jeszcze pełno w ogrodzie

Madzia już wczoraj prześwietlenie miałam robione bo myślałam, że złamany. Na szczęście nie
Obłożyłam, ale pomaga tylko na chwilkę potem puchnie odnowa bardzo szybko, chyba poszła torebka stawowa przy okazji. Przeciw bólowych nie bardzo moge bo wykluczaja mi się z lekami, które biorę, a i astma potem dusi jak diabli
Trzeba wytrzymać, to w końcu nie koniec świata
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 07:15, 11 lis 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Ale dokuczliwe mocno. A i potem uważać trzeba. Pozdrawiam iszybkiego powrotu do zdrowia życzę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies