Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 11:22, 21 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
deszczowymaj napisał(a)
Asiu jesteś miszczu każdy projekt super,bardzo fajnie się prezentują Brawo

Podoba mi się pomysł z przeniesieniem projektu nr1 na tył a na przód 2 lub 3


Tak chyba będzie, 2 tu a 1 z tyłu
Musze teraz zejść z dachu i próbować rozplanować na płask
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 11:31, 21 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Swietne plany Przyznam, że do mnie najbardziej przemówiła wersja druga Częściowe zakrycie przestrzeni i wynikająca z tego tajemniczość najbardziej mi się podobają. Oczywiście trzeba uwzględnić odpowiednie drzewa do osiągnięcia takiego efektu. Ja to już widzę

Na planie z góry wygląda trochę jak Kakadu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
makadamia 11:32, 21 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jeżeli miałaby być dwójka, to muszę poprawić tą końcówkę z ogniskiem

Wszystkie trzy wersje są "przyjazne dla samochodu".
Ta druga najwęższy przesmyk ma 3m szerokości - myślę że bez problemu wystarczy.

Zresztą, podoba mi się pomysł, który już wcześniej padł: niech ta drewutnia sobie będzie bez zmian, ale jak będziecie robić garaż, to pod jego okapem zrobić miejsce na drewno i nie jeździć bez potrzeby po całej działce.
A drewutnię wykorzystać na podręczną szopę albo świątynię dumania.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 11:33, 21 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Anda napisał(a)

Na planie z góry wygląda trochę jak Kakadu


Tak!
Ale kakadu odleci w siną dal, jak tylko znajdę trochę czasu
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mikina34 11:33, 21 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Anda napisał(a)
Swietne plany Przyznam, że do mnie najbardziej przemówiła wersja druga Częściowe zakrycie przestrzeni i wynikająca z tego tajemniczość najbardziej mi się podobają. Oczywiście trzeba uwzględnić odpowiednie drzewa do osiągnięcia takiego efektu. Ja to już widzę

Na planie z góry wygląda trochę jak Kakadu

Ewo liczę na Ciebie w kwestii rozplanowania roślin
Faktycznie, Kakadu ale oko
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 11:37, 21 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
makadamia napisał(a)


Tak!
Ale kakadu odleci w siną dal, jak tylko znajdę trochę czasu


Asiu, tu są takie studia dla wkraczających później na ścieżkę ogrodowego designu. Przygotowują bardzo porządnie nie tylko w kwestiach designu, ale przede wszystkim botaniki. Szkoda, że nie mówisz po niemiecku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:37, 21 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
mikina34 napisał(a)

Ewo liczę na Ciebie w kwestii rozplanowania roślin
Faktycznie, Kakadu ale oko


Na pewno wszyscy będziemy Ci doradzać Obyś Ty dała radę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
makadamia 11:49, 21 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Anda napisał(a)


Asiu, tu są takie studia dla wkraczających później na ścieżkę ogrodowego designu. Przygotowują bardzo porządnie nie tylko w kwestiach designu, ale przede wszystkim botaniki. Szkoda, że nie mówisz po niemiecku.


Weź mi nic nie mów, bo jeszcze zacznę żałować, że z ulgą pożegnałam niemiecki przy pierwszej lepszej okazji
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mikina34 11:50, 21 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
makadamia napisał(a)
Jeżeli miałaby być dwójka, to muszę poprawić tą końcówkę z ogniskiem

Wszystkie trzy wersje są "przyjazne dla samochodu".
Ta druga najwęższy przesmyk ma 3m szerokości - myślę że bez problemu wystarczy.

Zresztą, podoba mi się pomysł, który już wcześniej padł: niech ta drewutnia sobie będzie bez zmian, ale jak będziecie robić garaż, to pod jego okapem zrobić miejsce na drewno i nie jeździć bez potrzeby po całej działce.
A drewutnię wykorzystać na podręczną szopę albo świątynię dumania.


Asiu to ja jestem zdecydowana na 2. I właśnie miałam Cie pytać o ognisko, czy mam tam coś pomierzyć dodatkowo? Czy w ogóle potrzebujesz jakieś konkretne wymiary jeszcze gdzieś? Bo weekend za pasem, bym polatała z linijką tu i ówdzie
A na drewutnie na razie zrzucamy zasłonę milczenia
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 11:52, 21 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
makadamia napisał(a)


Weź mi nic nie mów, bo jeszcze zacznę żałować, że z ulgą pożegnałam niemiecki przy pierwszej lepszej okazji


To powiem Ci jeszcze, że studiujesz w domu i chyba tylko raz w miesiącu jedziesz na weekend na zajęcia
No dobra, kropla wermutu do tego - są płatne

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies