Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 16:18, 14 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
mrokasia napisał(a)
Czyli temat "czegoś na pniu przy cisach" zrealizowany . Fajna ta hortka i bardzo dobrze tam wygląda. Pstryczki ogrodowe bardzo smakowite .

Kasia, tak hortensja na pniu to jest jednak to co mam nadzieję będzie dobrze rosło w półcieniu
Dziękuję za pochwały
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 16:18, 14 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kim napisał(a)
Helen dziura załatana wygląda super ,pstryczki ogrodowe biją świeżością wszystko śliczne ❤

Dziękuję, aż się zarumieniłam
____________________
Helen - Hortensjowo
Wani 06:05, 15 cze 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Helen ładnie u Ciebie, ślicznie wyglądają wrzosowe przyrosty Ja chyba nie mam ręki do wrzosów, kiedyś kupiłam i popadały mi. Chociaż w sumie teraz już chyba wiem że błędem było sadzenie ich bez rozerwania korzeni, pousychały biedaki.

Co do róży: jestem na etapie braku fascynacji nimi Pashmina póki co jako jedyna chwyciła mnie za serce i oko. Być może wynika to z braku rozeznania w temacie, wierzę że a się znaleźć inne ciekawe odmiany. Ale pewnie jak przyjdzie czas to zaryzykuję z pashminą...
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Johanka77 06:41, 15 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ładnie z tą hortką.
Fajne masz obramowanie trawnika.
Zdecydowanie więcej szerszych kadrów powinnaś wrzucać
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kokesz 09:02, 15 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Johanka77 napisał(a)
Ładnie z tą hortką.
Fajne masz obramowanie trawnika.
Zdecydowanie więcej szerszych kadrów powinnaś wrzucać


Właśnie to samo chciałam napisać
Nie będę się powtarzać więc zacytowałam
Ogród bardzo dojrzał od mojej ostatniej wizyty u Ciebie
Kurczę, nie ogarniam już tego forum, tyle się teraz dzieje na wątkach.
Przez pracę zdalną trochę więcej czasu na ogród i więcej zdjęć można zrobić o innych porach dnia a nie tylko po pracy
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 05:58, 16 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Wani napisał(a)
Helen ładnie u Ciebie, ślicznie wyglądają wrzosowe przyrosty Ja chyba nie mam ręki do wrzosów, kiedyś kupiłam i popadały mi. Chociaż w sumie teraz już chyba wiem że błędem było sadzenie ich bez rozerwania korzeni, pousychały biedaki.

Co do róży: jestem na etapie braku fascynacji nimi Pashmina póki co jako jedyna chwyciła mnie za serce i oko. Być może wynika to z braku rozeznania w temacie, wierzę że a się znaleźć inne ciekawe odmiany. Ale pewnie jak przyjdzie czas to zaryzykuję z pashminą...

Ania, wrzosy to lubią kwaśną ziemię, słońce i trochę wody i rosną. Moje są posadzone po wysadzeniu z doniczek, które były kompozycjami jesiennymi. Myślę, że wysadzałam je koniec października/listopad - zawsze mi żal wyrzucić roślinę, która jeszcze ładnie wygląda. Przyjęły się i to mnie cieszy

A co do róży, to na pewno się przekonasz i będziesz miała u siebie i znając Ciebie będzie bardzo zadbana i ładna
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 05:59, 16 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Johanka77 napisał(a)
Ładnie z tą hortką.
Fajne masz obramowanie trawnika.
Zdecydowanie więcej szerszych kadrów powinnaś wrzucać

Asia, wielkie dzięki lejesz miodek na moje serce i wysiłki
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 06:03, 16 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kokesz napisał(a)


Właśnie to samo chciałam napisać
Nie będę się powtarzać więc zacytowałam
Ogród bardzo dojrzał od mojej ostatniej wizyty u Ciebie
Kurczę, nie ogarniam już tego forum, tyle się teraz dzieje na wątkach.
Przez pracę zdalną trochę więcej czasu na ogród i więcej zdjęć można zrobić o innych porach dnia a nie tylko po pracy

Renia, dzięki staram się i robię co mogę, ale ogród to taki pożeracz czasu. Zdałam sobie sprawę, że nawet w tym roku nie pojeździłam jeszcze na rowerze, bo cały czas coś się dzieje w ogrodzie. W ostatni piątek byłam 10 godz. w ogrodzie, tak że to też taki spory wysiłek na świeżym powietrzu, no nie
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 07:44, 16 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Helen napisał(a)

Renia, dzięki staram się i robię co mogę, ale ogród to taki pożeracz czasu. Zdałam sobie sprawę, że nawet w tym roku nie pojeździłam jeszcze na rowerze, bo cały czas coś się dzieje w ogrodzie. W ostatni piątek byłam 10 godz. w ogrodzie, tak że to też taki spory wysiłek na świeżym powietrzu, no nie


Hahaha to tak, jak ja
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 07:47, 16 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kokesz napisał(a)


Hahaha to tak, jak ja

Maniaczki z nas
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies