Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 10:14, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8347
Nowa12 napisał(a)
A nie wiedziałam, że w LM takie fajne jeżowki mają. Dawno u nich nie byłam.

Też się zdziwiłam pozytywnie
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:17, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8347
Kokesz napisał(a)
Mnie się podoba. Też żółty jest delikatny, może dodaj go w innej części, będzie spójniej.

Delicious candy to taka żarówa, możesz dać jedną w innym miejscu. Delikatny żółty ma nachyłek Moonbeam.

No, muszę coś delikatnie zmodyfikować, żeby mnie rzucało na kolana
P.S. Odezwę się do Ciebie jak sadzić lilie
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 10:37, 23 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Podjedź sobie do tej szkółki, to blisko, mają spory wybór, jeżówki też tylko nie pamiętam jakie odmiany. Były po 20zł
Nie pamiętam czy Ty czy Zuza Antracyt szukała świdośliwy, były w kilku odmianach po 15zl
Lilie sadziłam na ok 15 cm, na dół warstwa żwiru, ziemia przepuszczalna, powinny zakwitnąć we wrzesniu
Z karteczkami w sklepach trzeba uważać, bo są pomieszane, nawet w szkółce żurawki miały zamienione, dobrze, że są nakleki plant passport, tam jest prawidłowa nazwa.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
violaskom 10:42, 23 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Kokesz napisał(a)
Podjedź sobie do tej szkółki, to blisko, mają spory wybór, jeżówki też tylko nie pamiętam jakie odmiany. Były po 20zł
Nie pamiętam czy Ty czy Zuza Antracyt szukała świdośliwy, były w kilku odmianach po 15zl
Lilie sadziłam na ok 15 cm, na dół warstwa żwiru, ziemia przepuszczalna, powinny zakwitnąć we wrzesniu
Z karteczkami w sklepach trzeba uważać, bo są pomieszane, nawet w szkółce żurawki miały zamienione, dobrze, że są nakleki plant passport, tam jest prawidłowa nazwa.

Renatka, o jakiej szkółce piszesz? Już mnie korci na objazd po szkółkach!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
antracyt 11:02, 23 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
No właśnie, poproszę namiary
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 11:45, 23 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Czy Wy, koleżanki drogie z Poznania i okolic, nie macie za dobrze z tymi szkółkami?!? Też bym sobie pojeździła po szkółkach... ale ni ma... w okolicy...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 11:50, 23 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
U nas to lipa, w Warszawie to dopiero mają
A pentsemonów nie mieli
Kusił mnie kosmos czekoladowy ale się nie dałam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
galgAsia 11:55, 23 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Czekoladowego trzeba wykopywać na zimę, jak dalie. Nie rzucił mnie na kolana na tyle, żeby mi się chciało
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
violaskom 12:01, 23 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
galgAsia napisał(a)
Czekoladowego trzeba wykopywać na zimę, jak dalie. Nie rzucił mnie na kolana na tyle, żeby mi się chciało

Ja robiłam dwa podejścia, ale nigdy się nie utrzymał i kwiatów miał mało.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
antracyt 13:13, 23 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11727
Też mnie kiedyś kusił czekoladowy, ale cena mnie odstraszyła, bo chciałam go jako jednorocznego potraktować.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies