Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

jolanka 08:51, 23 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Oooo, ja pokazałaś z góry, ta tak jak Iwonka uważam, ze DC mogą a nawet powinny znaleźć się po drugiej stronie. Tam naprawdę brakuje koloru
Pomogłam?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
violaskom 08:52, 23 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Helen napisał(a)

Takie coś bardzo lubię, tylko szkoda roślin, które by nie miały już miejsca

Widzę, że rabatkom można troszkę dołożyć z trawniczka.......
____________________
Viola Ogród kwiatowy
mrokasia 08:58, 23 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Delicious Candy są śliczne, sadź!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 08:59, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
inka74 napisał(a)
w takim ujęciu rzut z pięterka mi się bardzo podoba. Po drugiej stronie po prawo pod drzewami można by było wykroić większą rabatkę i tam wrzucić Delicious Candy. A w sumie to co tam jest tak pusto pod nimi? Ty jakieś straszne porządki na rabatach zrobiłaś albo coś mi umknęło ze zmian

Iwonka, eM, strasznie broniący trawnika, zgodził się na założenie nawadniania na całym ogrodzie, ale ja w tym momencie nie mogę zmienić kształtu trawnika i wyciąć kolejnej rabaty. Bardzo nad tym boleję, bo w tym roku inaczej bym wydzieliła rabaty. Zdecydowanie byłyby ścieżki trawnikowe i więcej rabat. I tak będę zmieniać nasadzenia, bo wylatuje czereśnia, która słabo rodziła owoce a rosła jak goooopia muszę dosadzić więcej drzew
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 09:01, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
violaskom napisał(a)
Gdzie widziałaś Delicious Candy? W LM? Uważaj na nie i bierz tylko te kwitnące, które widzisz że są tymi odmianami.
Te kartki z opisami są ruchome i już widziałam, że większość jest pomieszana. Ja też uważam, że na Delicious Candy miejsce w ogrodzie musi się znaleźć.

Viola, wysłałaś kubeł zimnej wody na moją głowę, ale masz w 100% rację. Było to w LM i kwiaty w pączkach
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 09:02, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
jolanka napisał(a)
Oooo, ja pokazałaś z góry, ta tak jak Iwonka uważam, ze DC mogą a nawet powinny znaleźć się po drugiej stronie. Tam naprawdę brakuje koloru
Pomogłam?

Za mało pokazałam, tam jest kolor ale pokażę wieczorem jeszcze raz i wtedy piszcie
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 09:03, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
violaskom napisał(a)

Widzę, że rabatkom można troszkę dołożyć z trawniczka.......

Ze względu na założone nawadnianie, niestety nie...
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 09:04, 23 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
mrokasia napisał(a)
Delicious Candy są śliczne, sadź!!!

To jest dobre podejście
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 09:49, 23 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A nie wiedziałam, że w LM takie fajne jeżowki mają. Dawno u nich nie byłam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kokesz 09:54, 23 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Mnie się podoba. Też żółty jest delikatny, może dodaj go w innej części, będzie spójniej. Delicious candy to taka żarówa, możesz dać jedną w innym miejscu. Delikatny żółty ma nachyłek Moonbeam.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies