Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 05:50, 02 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kasia_CS napisał(a)
Hihi,. rewelacyjne to zdjęcie z gory-trawnik wygląda jak prawdziwy Tetrisowy klocek świetnie to wygląda,. wszędzie coś się dzieje, choć roślinki niektóre jeszcze wydają się nieduże. Albo kwestia perspektywy

Kasia, dziękuję, masz rację niektóre roślinki dzielone z jednej sztuki do pięciu sztuk, więc teraz mnie czeka ich dokarmianie i czekanie na efekt buszu.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 05:52, 02 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Anda napisał(a)
Ślicznie Pięknie pokazałaś rośliny.
W dnoniczce z bratkami to nemezja?

Ewa, dziękuję i ogród dziękuje
Tak, w doniczce jest nemezja, która przeżyła zimę w garażu w zasadzie bez podlewania, wiosną dała oznaki życia i została. Pięknie pachnie i za to też ją lubię. Muszę sobie kupić więcej pachnących roślinek na taras.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 05:54, 02 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Magleska napisał(a)
Helen trawnik ma teraz świetny kształt super masz -jak roślinki podrosną będzie bosko

foteczki portretowe piękne

Madzia, dziękuję za pochwały. Kształt trawnika dobrze wymyślony i rabaty dużo bardziej cieszą niż dbanie o trawnik.
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 08:00, 02 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Bardzo mi się to zdjęcie z góry podoba Jak za 2 miesiące zrobisz podobne dla porównania, to będzie już prawdziwy efekt wow!
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 08:03, 02 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
antracyt napisał(a)
Bardzo mi się to zdjęcie z góry podoba Jak za 2 miesiące zrobisz podobne dla porównania, to będzie już prawdziwy efekt wow!

To zdjęcie jest faktycznie fajne, takie pudełeczko z czekoladkami
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 08:08, 02 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Czyżby żurawka Zipper przetrwała? Moje znowu nabierają masy. Pod koniec sezonu pewnie dzielenie będzie. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że ona zmienia swoją kolorystykę. W tym sezonie bardziej w pomarańcz u mnie idzie niż w czerwień na razie (co mi bardzo odpowiada bo na słońcu to jak żarówa czerwona była).

Widok góry jak z Maincrafta ) nie wiem czemu mam takie skojarzenia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 08:28, 02 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
inka74 napisał(a)
Czyżby żurawka Zipper przetrwała? Moje znowu nabierają masy. Pod koniec sezonu pewnie dzielenie będzie. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że ona zmienia swoją kolorystykę. W tym sezonie bardziej w pomarańcz u mnie idzie niż w czerwień na razie (co mi bardzo odpowiada bo na słońcu to jak żarówa czerwona była).

Widok góry jak z Maincrafta ) nie wiem czemu mam takie skojarzenia

Tak, ta żurawka była szczerze dana, dlatego tak ładnie rośnie. Mam 2 sztuki i obie bardziej pomarańczowe niż czerwone, ale zarowiaste bardzo. Bardzo mi się podobają.

Masz rację, że na razie maincraftowy scenariusz, ale to przez te kanciki. Za chwilę powinien być busz, zwłaszcza że codziennie pada i słoneczko swieci. Wczoraj podlałam część rabat nawozami, dzisiaj reszta do podlania i całość powinna szybko nabrać masy
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasia_CS 08:44, 02 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)

Widok góry jak z Maincrafta )


Trawnik, niczym creeper rozplaskany z wysokości
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Wiolka5_7 08:46, 02 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Piękny widoczek po tetrisach trawnik jak malowany
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 08:47, 02 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Helen napisał(a)
widok na całość po tetrisach

czekam aż się zrobi busz

Łał ale fajne zdjęcie. Rób rób co tydzień nawet zdjęcia i zobaczysz jakie zmiany będą
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies