Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wymarzyłam sobie wrzosowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzyłam sobie wrzosowisko

anuska2507 14:48, 03 mar 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2573
Sesleria zaczyna się zielenić


Przebiśniegi z dereniami
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
ajka 16:40, 03 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4145
Bardzo ładnie u ciebie Aniu wyglądaja białe krokusy, muszę kupić na jesien, bo białych jeszcze nie mam.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Patrycja_KG_Lu 16:51, 03 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2829
Wybrałam te same odmiany krokusów. Sadziłam w sylwestra, a dziś ledwo wystają z ziemi. U Ciebie już kolorowo.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
anuska2507 19:28, 03 mar 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2573
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Wybrałam te same odmiany krokusów. Sadziłam w sylwestra, a dziś ledwo wystają z ziemi. U Ciebie już kolorowo.

Nie pocieszę Cię, ale moje w pierwszym sezonie bardzo słabo kwitły, kilka kwiatków na ponad 50 cebulek. Też późno sadziłam, więc może to był powód. W kolejnych sezonach już cieszyły oko.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 20:26, 03 mar 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2573
ajka napisał(a)
Bardzo ładnie u ciebie Aniu wyglądaja białe krokusy, muszę kupić na jesien, bo białych jeszcze nie mam.

A dziękuję polecam te białe. Kwitną trochę później niż zwykle fioletowe, ale mają większe kwiaty.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 19:47, 10 mar 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2573
Dzisiaj spędziłam miłe przedpołudnie w odwiedzinach u Gosi - POLON. Przetestowałam na miskantach nożyce akumulatorowe do żywopłotu. Chyba kupię sobie takie same na następne wiosenne cięcie (bo teraz mam już prawie wszystko wycięte )
Stwierdzam, że Gosia niepotrzebnie chowa przed nami swój ogródek
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
ajka 20:08, 10 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4145
anuska2507 napisał(a)
Dzisiaj spędziłam miłe przedpołudnie w odwiedzinach u Gosi - POLON. Przetestowałam na miskantach nożyce akumulatorowe do żywopłotu. Chyba kupię sobie takie same na następne wiosenne cięcie (bo teraz mam już prawie wszystko wycięte )
Stwierdzam, że Gosia niepotrzebnie chowa przed nami swój ogródek


Też jej to mówiłam, że musi wątek założyć Co to za podglądanie tylko
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
anuska2507 20:15, 10 mar 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2573
No dokładnie

A w ogóle to ja już miałam okazję być kiedyś u Ciebie i dzisiaj u Gosi, więc teraz Wy musicie przyjechać do mnie Zaproszenie cały czas aktualne
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Polon 13:31, 11 mar 2024


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 231
Ach, wróciłam wczoraj późno do domu, więc dopiero dzisiaj rano weszłam zobaczyć co słychać i widzę taki przemiły wpis
No tak, podglądać nie jest ładnie , ale pokazywać to trzeba mieć co :-/. Aniu - łaskawym okiem oglądałaś mój „ogród” , bardzo Ci dziękuję za przemiłą wizytę, wycięcie traw i lekcję cięcia hortensji.
Też liczę na to, że uda nam się jeszcze nie raz spotkać - do dogadania
____________________
Malgo
Patrycja_KG_Lu 12:01, 12 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2829
Polon - e tam, ja a na pierwszych stronach wrzuciłam pustą działkę i bałagan budowlany. Nawet kałuże wrzucałam by pokazać gdzie woda stoi. Z tego co słyszę to masz już rośliny, masz co przycinać. To więcej niż u mnie na początku, więc masz co wrzucać.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies