Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Milka 04:58, 27 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElaS napisał(a)
A u mnie proza życia. Okulary złamałam!
Tak czyściłam, że trach i po ptokach
Jutro do miasta mus jechać, bo jak ślepy bez oczu?
Mam przy sobie tylko jedną parę ciemnych patrzałów. A zawsze zapas woziłam w aucie. Tym razem nie, a tu przygoda.


Oj pech. Ja mam wypisane nowe okulary, ale teraz w optyku nie robią, tylko soczewki można kupić, więc czekam. dobrze, że mam zapasowe, ale też właśnie przyciemniane.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
deszczowymaj 10:53, 27 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ojejku ale pech

Mojemu wujkowi bardzo często zdarzały się takie sytuacje ..w ramach szybkiej naprawy sklejał je taśmą i jak się później okazywało ..chodził w takich posklejanych cały czas
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 10:57, 27 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Straszny pech. Ja nawet zamiennika bym nie miala.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ElaS 16:18, 27 mar 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Mam, mam nowe okulary
Z miasta już wróciłam. Optyk koło mojego domu/Retkinia działa. Zrobili mi okulary w ciągu godziny. Pierwszy raz nie marudziłam przy wybieraniu oprawek. Co to jednak znaczy motywacja

Podzielę się z Wami wrażeniami z wycieczki. Drogi puste, dawno takimi nie jechałam. Mały ruch nawet na S8. Natomiast w mieście, mnóstwo ludzi (w rożnym wieku) na spacerach.
Ja tyle ludzi spacerujących u siebie na osiedlu w wolne dni nie widziałam. Przy blokach zastawione miejsca autami (dużo osób siedzi w domach), zaparkować nie ma gdzie.
Weszliśmy do Lidla, sporo kupujących w godzinach południowych. Niektórzy w maseczkach. Nie było żadnego żelu odkażającego dla klientów.
Kolejka na poczcie, to widok niepowtarzalny. 25 osób stojących w odległości ok. 1 metra oczywiście na zewnątrz. Miałam awizo w skrzynce ale zrezygnowałam z odbioru. Trudno.

Wróciliśmy na wieś. A tu niespodzianka. Kaloryfery ciepłe
Próbny rozruch robi majster.

____________________
Malwowy ogród
Ania111 21:16, 27 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Ela ,wiem co czujesz,
Wieś to oaza ciszy i bezpieczeństwa
Aż się boję,
Bo w niedzielę wracam już do miasta
A u mnie w mieście pierwszy przypadek koronawirusa
Brrrr.
____________________
Ania Spelnione marzenie
anpi 21:19, 27 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Dobrze, że szczęśliwie zakończyła się przygoda z okularami.
Ale rzeczywistości, jaką mamy, chyba nikt się nie spodziewał?
Cieszmy się więc każdą chwilą i odrywajmy się od smutnych myśli w ogrodzie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anda 21:40, 27 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Dobrze, ze okulary naprawione
Nowa rzeczywistość.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AniazUroczyska 00:24, 28 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Specjalnie do Łodzi? Myślałam ,że udasz się do Zelowa, Bełchatowa
ElaS 13:24, 30 mar 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
AniazUroczyska napisał(a)
Specjalnie do Łodzi? Myślałam ,że udasz się do Zelowa, Bełchatowa

W Zelowie optyk zamknięty. A w Łodzi miałam sprawdzone. Bełchatów sobie teraz odpuszczam. Poza tym przy tych pustych drogach na Retkinie jechałam 35 minut.
I oczywiście z miasta przywiozłam kwiatki

____________________
Malwowy ogród
ElaS 13:29, 30 mar 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Dzisiaj zimno na dworze.
Wczoraj było przyjemniej. Zmarzły mi posadzone stokrotki, to wsadziłam nowe kwiatki i tym razem przed przymrozkiem nocnym schowałam.

____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies