Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Anda 13:08, 19 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Doniczki z różami postaw w półcieniu Dbaj o wilgoć, zwłaszcza, jak będą liście. Doniczki wydają mi się trochę małe. Może jak się ukorzenią będziesz mogła je posadzić do większych? Małe szybko wysychają.

Stokrotki w donicy śliczne, a i sama donica bardzo ładna

Na piaskach dobrze dają radę rugosy i inne bardziej dzikie róże, np. Strandperle Norderney, Hansa, F.J. Grootendorst
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ElaS 14:53, 19 mar 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Anda napisał(a)
Doniczki z różami postaw w półcieniu Dbaj o wilgoć, zwłaszcza, jak będą liście. Doniczki wydają mi się trochę małe. Może jak się ukorzenią będziesz mogła je posadzić do większych? Małe szybko wysychają.

Stokrotki w donicy śliczne, a i sama donica bardzo ładna

Na piaskach dobrze dają radę rugosy i inne bardziej dzikie róże, np. Strandperle Norderney, Hansa, F.J. Grootendorst


Dziękuję za podpowiedź

Bardzo lubię stokrotki, docelowo stoją przy stoliku. Doniczkę kupiłam w tym roku i żałuję, że tylko jedną.

____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:58, 20 mar 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Kiedy ja to wszystko posadzę? Kupuje człowiek jak w jakimś amoku a potem trzeba ogarnąć.


Ja jestem kwiatowa a mój mąż drzewkowy. Cały ogród zamieniłby w sad. Pojechał do pana Drzewko i są nowe 2 nektarynki i 2 jabłonki.



Nasz kot Rambo okazał się kotką. Dowiedzieliśmy się o tym jak zaczęły do nas schodzić się okoliczne koty
____________________
Malwowy ogród
AniazUroczyska 13:50, 20 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
ElaS napisał(a)


Nasz kot Rambo okazał się kotką.


Cha, cha, cha... Szukamy nowego imienia dla kotki? Ramsonka, Rambinia, Rambona, Rambola( Rambolinka), Ramwiola.....?
ElaS 19:16, 20 mar 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
AniazUroczyska napisał(a)


Cha, cha, cha... Szukamy nowego imienia dla kotki? Ramsonka, Rambinia, Rambona, Rambola( Rambolinka), Ramwiola.....?


Nowe imię już jest Rambi, Rambusia. Chociaż nadal wołamy, kotek Rambo kolacja
Dzwoniliśmy do weterynarza jak tylko zorientowaliśmy się, że mamy kotkę. Miły pan pocieszył nas, że nie my pierwsi nie ostatni w taki sposób poznaliśmy płeć zwierzątka.


____________________
Malwowy ogród
Gosialuk 21:57, 20 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
ElaS napisał(a)
Kiedy ja to wszystko posadzę? Kupuje człowiek jak w jakimś amoku a potem trzeba ogarnąć.


Ja jestem kwiatowa a mój mąż drzewkowy. Cały ogród zamieniłby w sad. Pojechał do pana Drzewko i są nowe 2 nektarynki i 2 jabłonki.



Nasz kot Rambo okazał się kotką. Dowiedzieliśmy się o tym jak zaczęły do nas schodzić się okoliczne koty

Elu w tym kupowaniu coś jest, zwłaszcza po takiej buro-szarej zimie. Kolory ciągną jak magnes.

Kicia zrobiła niespodziankę - fakt.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 00:05, 21 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Zostawiam pozdrowienia, zajrzę juro Dobrej nocy!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 02:23, 21 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
ElaS napisał(a)
K
Ja jestem kwiatowa a mój mąż drzewkowy. Cały ogród zamieniłby w sad. Pojechał do pana Drzewko i są nowe 2 nektarynki i 2 jabłonki.


O kurczę, tylko pozazdrościć ! Mój ,ani kwiatowy, ani drzewkowy! Za to budowlano- remontowy i komputerowy. No cóż, wytrzymałam przeszło 40 lat , to i może jeszcze trochę wytrzymam
Milka 06:57, 21 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elu, przytulam, w trudnym czasie.
Z kotkiem niezła historia....czy zjecie te wszystkie owoce, my kiedyś też dużo sadziliśmy, potem zbiory, nikt nie chciał i zlikwidowaliśmy wszystko.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:59, 21 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElaS napisał(a)
Przyjechałam na wieś tak z buta, miałam wrócić do miasta porządnie się spakować i przenieść na wieś z tym, co mi potrzebne. Ponieważ mąż przyjechał ze mną i pracuje zdalnie utknęłam. Zdjęci robię komórką, a wiadomo jakość nie ta.

Pod wpływem impulsu nakupowałam w markecie róż. No trzeba było powsadzać. Co z tego będzie sama jestem ciekawa.


Część wsadziłam bezpośrednio do gruntu. Część do donic.


Zaszalałąś
Moje róże w płytkich donicach przetrwały doskonale, nawet dałam fotki, więc twoje też sobie poradzą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies