Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 19:01, 11 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171




Kocham mój front


____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:24, 11 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bog napisał(a)
Grzybek śliczniutki do suszenia gotowy.

Amonagawa żałuj ,mam taka siegajaca ponad balkon piękne wiosna cała w kwiatach


Może i tam pojadę jeszcze tylko miejsce dla niej musiałabym znaleźć...
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 22:00, 11 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Ona jest wąska rośnie w górę nie potrzebuje dużo miejsca moja ma 15 lat i wys.ok 5m i szer 1,5m.
sylwia_slomc... 22:08, 11 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Ja nie wiem czy to dobrze, że im tak zmieniasz....może do drugiego gniazda wsadź piłeczkę pingpongową i na stałe zostaw im już bez zmian
Zakupy świetneAmanogawę kupuj w ciemno i sadź na front
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 08:39, 12 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bóg, super, muszę wymyślić gdzie ją posadzić w takim razie

Sylwia zobaczymy, czytałam żeby je przyzwyczajać do znoszenia jaj w gnieździe, niosą w tym jednym niezależnie od obecności fałszywego jaja tamże. Chciałabym żeby zaczęły używać też innych gniazd, zwłaszcza że kurek jest 7

Miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Konieczki 12:23, 12 lip 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Frontowa do zakochania...

Bakłażana też będę mieć ale dziś na obiad (kupny niestety)

Zakupy -ja mam postanowienie nic nowego... Ale do ubrania hahaha, przez izolację nawet zapomniałam o szkółkach roślinnych
____________________
Zielonym do góry... :)
deszczowymaj 12:23, 12 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Karolcia Macham ostatnio nie czasowa jestem ..nie wyrabiam , może wieczorem nadrobię zaległości na O.

Walczę z tą moją nową rabatą a konkretnie z gliną na niej ..ale jak tak patrzę na Twoje gliniaste rabaty to napawam się optymizmem też tak zrobię że w dołki nawalę lepszej ziemi i tyle .. niech wszystko rośnie albo i nie ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Bog 15:12, 12 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
popcorn napisał(a)
Bóg, super, muszę wymyślić gdzie ją posadzić w takim razie

Sylwia zobaczymy, czytałam żeby je przyzwyczajać do znoszenia jaj w gnieździe, niosą w tym jednym niezależnie od obecności fałszywego jaja tamże. Chciałabym żeby zaczęły używać też innych gniazd, zwłaszcza że kurek jest 7

Miłego dnia!!!


Mam ja przy tarasie fajnie odsłania od slonca
Może uda mi się wrzucić zdjęcie później usune
Bog 15:24, 12 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549




To ta rozczochrana z lewej strony nie wiem dlaczego w tym roku tak sie rozłożyła może deszcz to zrobił,z prawej jest katalpa którą ścinam wiosną.
Jak widac jest blisko tarasu miejsca tam tym malo a dają radę 2 drzewa
popcorn 21:41, 12 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Asia ja też dawno nigdzie nie byłam. Ale listę chciejstw posiadam i wiedząc że będziemy przejeżdżać blisko nie mogłam się oprzeć przed zajrzeniem do tej szkółki. I pewnie zajrzę ponownie

Asia, ja tak robię, wrzucam wszędzie obornik, dużo obornika. I jakoś idzie.
Dziś zlikwidowaliśmy resztę sterty, rozwieziony do warzywnika (gdzie nam pustki po groszku i bobie) i na górze działki na całej długości.
W miejscu po stercie obornika nasadziłam krzewy owocowe. Spod malin i rabarbaru który rośnie jak głupi wyciągnęłam agresty i porzeczki i teraz rosną sobie razem.
Zostało mi znaleźć miejsce na derenia pagodowego i różowego Kousa, gdzieś blisko domu żeby można go podziwiać.

Bog dzięki!!! Mus znaleźć miejsce na amanogawę. I może trochę ciąć, żeby się tak nie rozłożyła? Może przez deszcze?

Pierwszy raz jajka od kurek jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies