Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 12:06, 27 wrz 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
April napisał(a)
Ja nie wiem jakim cudem ta werbena rośnie u ciebie jak szalona jak masz glinę. Przecież ona woli przepuszczalne podłoże. U mnie wzbogacony piasek a o werbenę muszę walczyć. No i szukanie siewek to jak szukanie diamentów. Rzadkie i raczej drobne.
Normalnie zazdroszczę


nie zazdrość, przybywaj

rośnie, nie wiem czemu ale rośnie. Stare karpy które się tu ze mną przeprowadziły dobrze rosły u moich Rodziców, ale tutaj wygniły. Bo glina i w zimie woda stoi, miejscami... jesienią i wiosną też...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:07, 27 wrz 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mirka przybywaj po sadzonki, nasiona też zbiorę
____________________
Mój nowy ogródek
tuAnna 09:45, 21 paź 2021


Dołączył: 12 mar 2021
Posty: 41
Karola robię porządki w ogrodzie. Wsadziłam ładną sadzonkę cytryńca do donicy . Chwilowo zakopię w ziemi. Będzie czekać na odbiór. Może zrobić Ci sadzonki floksów Mam ładne białe. A może chcesz sadzonkę milina? Udanego dnia wszystkim życzę
kami 11:36, 10 lis 2021

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 562
Karola gdzieś wyjechała, sadzi lub kury karmi bo jej nie widać
violaskom 11:17, 04 gru 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
popcorn napisał(a)
Nowa naparstnica. Obawiam się że nie zimuje?



Widzę, że masz lub miałaś Digitalis Ilumination Flame. Jak ona zimuje. W tym roku kupiłam ich dużo i nie wiem czy je zabezpieczać na zimę.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
popcorn 14:56, 04 gru 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moje nie przeżyły. Trzymam kciuki za Twoje. Miałam nadzieję że może się rozsiały chociaż, ale też nie

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
violaskom 18:03, 04 gru 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
popcorn napisał(a)
Moje nie przeżyły. Trzymam kciuki za Twoje. Miałam nadzieję że może się rozsiały chociaż, ale też nie

pozdrawiam

To dla mnie bardzo zła wiadomość. Trochę w nie zainwestowałam i chciałabym je mieć w przyszłym sezonie. Na wysianie nie ma co liczyć, one nie zawiązują nasion, dlatego kwitną przez całe lato. Spróbuję je czymś przykryć, może się uda. Pozdrawiam.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Agnieszka_Z 10:03, 27 wrz 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 330
popcorn napisał(a)
Zamówiłam 10 krzaczków w doniczkach, bo trochę późno na kupowanie kopanych, a za wcześnie na frigo. Zobaczymy co z tego wyjdzie Te na pewno oznaczę i posadzę osobno, dam znać w czerwcu co i jak

Cześć Karolino Jak sprawdziły się odmiany truskawek, które wybrałaś? Czy nadal masz te same odmiany?
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies