Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 11:34, 07 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bog dziękuję! Na razie mam wszystko co chciałam buahahaha

Poluję na seslerię jesienną i bodziszka Rozanne, no i róże Edenki będę zamawiać i lawendę i to wszystko chyba. Na tę chwilę buahahaha

Dżizas Gosia nawet nie wiem co to za rośliny

Basia, masz rację!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 11:41, 07 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Karola to forum miedzy innymi służy do wymiany roślin między ogrodami, Ty się podzielisz, ktoś się z Tobą podzieli i wszyscy zadowoleni Zawsze można koszty wysyłki zwrócić, choć z tego co się zdążyłam zorientować nie wiele osób się zgadza bo to swego rodzaju spłata długu jak wysyłasz potem od siebie z ogrodu i też nie wołasz o zwrot. Ktoś Tobie podarował potem Ty darujesz kolejnej osobieTak dobro wędruje po forum i po ogrodach, dlatego taka tu atmosfera
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 11:56, 07 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nawysyłałam się roślin trochę z poprzedniego ogrodu, a potem lokalne Dziewczyny łódzkie dopisały na wyprzedaży I tym sposobem rośliny się nie zmarnowały, a rosną i mam nadzieję cieszą. Nowy właściciel wyciął co zostało, heh...

U mnie dopiero co sadzone wszystko, ale już w przyszłym roku liczę na siewki

buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 12:20, 07 sie 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Sesleria jesienna piękna jest - Ja w tym roku kupiłam pięć sadzonek -ładnych- udało się z nich zrobić 9 sadzonek. Mniejsze sadzonki, ale nabiorą masy. Kwestia czasu. O ile ich mróz zimą nie załatwi
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 12:22, 07 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hahaha

Nie ma jej nigdzie, jedynie w albamar, a chyba nie mam ochoty na sadzonki miniaturki, znowu...

może kiedyś, gdzieś... nic na siłę

Buziaki Basiu!
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 12:23, 07 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Karola, seslerię Ci dorzucę do perowskii
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 12:29, 07 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia,
cieszę się że domowe kwiatki Ci mogę dać w zamian, rosną ładnie bedziesz zadowolona

ale czekamy do września, jak bedzie chłodno, co?
Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 13:04, 07 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Karola ja mam seslerie od wiosny a ona już zdążyła bokiem wypuścić sadzoneczki ( u mnie wszystko jakoś tak samo się rozmnaża) także wiesz ..w następnym roku mogę mieć nadmiar z chęcią się podzielę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasia73 13:05, 07 sie 2020


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Też poluję na selserię stacjonarne nigdzie nie ma. Zostaje zaryzykować przez internet
Ps. Ja się chętnie zamienię jak by co
popcorn 13:14, 07 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jest w albamar, może trzeba kupić, posadzić i dbac?

z tym że mam chwilowo dośc podlewania wszystkiego... dwa dni zaniedbania (nie damy rady całości podlać w jedno popoludnie) i wszystko zdycha... 31 stopni dziś.

dzięki Wam!

miłego weekendu!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies