Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

hankaandrus_44 15:40, 09 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Karolinko, czy wysiewałaś okrę? I jak to u Ciebie wyglądało z uprawą?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 15:41, 09 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Karolinko, czy wysiewałaś okrę? I jak to u Ciebie wyglądało z uprawą?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 18:09, 09 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nasiona oczywiście zbiorę, po to kupiłam

Haniu, pokuszę się ponownie w przyszłym roku jak będę miała szklarnię. Bez niej raczej nie próbowałabym. Uprawa jak papryki, mniej więcej. Im większa roślina tym więcej strąków zawiąże. Chciałabym doczekać się owocowania, kocham okrę!!!
Warzywo wybitnie ciepłolubne, w gorące lato się uda. Lub w szklarni

Buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 18:36, 09 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Dziękuję, Karol! Nasiona dostałam z Albanii, ciekawa jestem co za gatunek, ale tak czy owak dla mnie nowinka. Sprawdzę w przyszłym roku. Będę patrzeć, kiedy Ty wysiewasz.... Ha, ha
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 21:37, 09 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe
W marcu jakoś, myślę, Haniu. Pozdrawiam!

Fajny weekend,gdyby nie falstart z młodą. Musieliśmy ją odebrać zanim wyjechała nad morze, z Kielc, dobrze że nie znad morza. Chciała jechać bardzo bardzo na te kolonie, w ubiegłym roku bardzo jej się podobało. A teraz tęskni, nie będzie siedzieć z koleżanką bo tamta chcę siedzieć w autokarze z kimś innym kogo z kolei nie lubi, wszystko jest źle mama chcę wracać do domu... Cóż, trudno, szkoda 1600 zł tylko. No i przynajmniej znad morza nie trzeba było jej odbierać

Ogródek podlany awaryjnie, przydałoby się porządny deszcz...

Miłego wieczoru!!!
____________________
Mój nowy ogródek
AniazUroczyska 23:52, 09 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Naprawdę szkoda! Może jakieś inne dziecko mogłoby skorzystać? Kiedyś siostra też musiała zabrać swoją córę z kolonii, ale na drugą połowę turnusu pojechała za nią córka koleżanki. Może jest jeszcze czas, aby jakiemuś dziecku sprawić przyjemność, jeśli Ty i tak tych pieniędzy nie odzyskasz?
popcorn 06:08, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie wiem, dobry pomysł, zadzwonię dziś tam, zobaczymy
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 08:00, 10 sie 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549

Oj tam oj tam znajdzie inną koleżankę dzieci w tym wieku są elastyczne co chwila inny pomysł lepiej nie ulegać kaprysom młodej ja bym była bardziej stanowcza mojej to nie zaszkodziło wyrosła na odpowiedzialną kobietę.
popcorn 08:13, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie posłałam jej. Może za miękka jestem, ale ma tylko mnie...
____________________
Mój nowy ogródek
Makao_J 08:35, 10 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
To pod tym względem z synami jest lepiej. Oni nie związują się tak z kolegami i wsio ryba z kim siedzą w autokarze i z kim potem przebywają. Oczywiście, mają swoich nieulubionych kolegów ale...

Dziewczyny są wrażliwsze i nie potrafią zaufać każdemu. Bez psiapsiólki się nie ruszają. Mam to samo ze swoją córką.
Chłopaki są mniej skomplikowani i bardziej przewidywalni.

Dziewczyny długo rozpamiętują urazy a chłopaki conajwyżej dadzą sobie po pysku.

Dziś mój pierworodny wraca z obozu Aikido i wczoraj powiedział, że tak mu się podoba, że jeszcze by został.

Ja tu stęskniona mamusia czekam z utęsknieniem a on się świetnie bawi.

Ps. Nie wiem jak ja bym postąpiła i czy zabrałabym swoją córkę z obozu bo to by zależało w jak dużej rozpaczy jest (jeśli dużej to zabrałabym bez jąknięcia) ale podziwiam Cię za podjętą decyzję.
Szacun Karola. Widać że dziecko jest dla Ciebie ważniejsze niż kasa a to baardzo dużo.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies