Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Kasya 11:11, 14 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41974
Ale się wszyscy cieszą ze śniegu
Taki rarytas...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Konieczki 12:19, 14 sty 2021


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Witam w Nowym Roku,


Będę tu zaglądać co i kiedy siac. Narazie mam posiane kiełki hahha

Całusy
____________________
Zielonym do góry... :)
popcorn 14:44, 14 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe zapraszam!

Śniegu tyle że dach na wiacie samochodowej odśnieżałyśmy



Do tej pory co parę dni jak nie było mrozów wyrwałam trochę chwastów z rabatu dla kur. Teraz chyba nie będzie jakiś czas haha

____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 16:41, 14 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No. widziałam, byłam, nawisy śniegowe jak się patrzy. U nas dużo mniej śniegu, chociaż by się przydał przykryć ciemierniki bo kwitną.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
andziurex 17:24, 14 sty 2021


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Gardenarium napisał(a)
No. widziałam, byłam, nawisy śniegowe jak się patrzy. U nas dużo mniej śniegu, chociaż by się przydał przykryć ciemierniki bo kwitną.

A moje jakoś się ociągają. Przed niedzielą je oglądałam i nic, nawet pączka nie było. Teraz już nie chcę ich odgrzebywać ze śniegu, skoro je przysypało troszkę. Od wtorku już ocieplenie, może ruszą.
____________________
Ania
sylwia_slomc... 17:40, 14 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Poczytałam, pooglądałam, śniegu masz chyba więcej niż u nas Młoda pewnie ze śniegu zadowolona? Bałwana lepiła już czy już za duża na to?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
andziurex 17:53, 14 sty 2021


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Konieczki napisał(a)
Witam w Nowym Roku,


Będę tu zaglądać co i kiedy siac. Narazie mam posiane kiełki hahha

Całusy


Ja w tym roku dam sobie na wstrzymanie. W ubiegłym pomidory tak mi popędziły w chacie, że w maju nie miałam ich już gdzie trzymać. No i niestety na zewnątrz załatwiły je późnomajowe przymrozki. Przetrwały tylko kiściowe koktajle. W efekcie i tak musiałam kupować sadzonki na targu, a moje wylądowały na kompoście
____________________
Ania
andziurex 17:59, 14 sty 2021


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
sylwia_slomczewska napisał(a)
Poczytałam, pooglądałam, śniegu masz chyba więcej niż u nas Młoda pewnie ze śniegu zadowolona? Bałwana lepiła już czy już za duża na to?

Moja starsza za tydzień kończy 16 lat a wczoraj kulała bałwana aż kurz po podwórku kotłował ☃️
____________________
Ania
popcorn 20:22, 14 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Na bałwana chyba nigdy nie jest się zbyt dorosłym

Jak stanie zrobię zdjęcie dziś odśnieżałyśmy dach bo młoda najlżejsza z rodziny

Ciemierniki kwitną w różnych terminach w zależności od odmiany, mam takie całe kwitnące, większość zwłaszcza Niger nawet nie wypuściła jeszcze łodyg z kwiatami, ale są w blokach startowych na poziomie gruntu. Będą w lutym

Pomidory w połowie marca najwcześniej i to te do szklarni. Te do gruntu końcem marca wysieję i zdążą urosnąć.

Z papryką się pospieszyłam w tym roku, zobaczymy

Pozdrawiam!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 20:28, 14 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Widząc Twój wysiew papryki też już miałam zamiar sypnąć ziarenka do kuwety, ale odpuściłam. Wysieję za tydzień jak mróz ustąpi. Ale ziemia do wysiewu i nasiona przygotowane czekają.


Powodzenia w Nowym Roku i zdrowia dla wszystkich domowników.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies