Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Kokesz 19:26, 17 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
popcorn napisał(a)
Sebku, 220 zł za bilety, mieszkanie 200 zł/dzień z bezpłatnym anulowaniem.
Jak będzie drogo w knajpach to supermarket jest za rogiem i będziemy gotować i tyle. Zaplecze jest, jedzenie w sklepach zabijać nie może (mam nadzieję), mieszka tam 10 tys ludzi, coś muszą jeść. Tak sobie tłumaczę

Zresztą mam plus sześć kilo pandemiczne, akurat będzie można zrzucić buahaha

Wygooglaj Yoga Guest House Mykonos:

https://www.booking.com/hotel/gr/yoga-guest-house-new-port-mykonos.pl.html?aid=964694&app_hotel_id=3456656&checkin=2021-01-16&checkout=2021-01-17&from_sn=android&group_adults=2&group_children=0&label=Share-04Yc1N%401610829354&no_rooms=1&req_adults=2&req_children=0&room1=A%2CA


Super plany
Na Mykonos nie byłam, na Santorini tak
W knajpach drogo ale w marketach normalnie, jak na innych wyspach.
Chcieliśmy popłynąć promem na Mykonos, ale bilety były drogie i godziny rejsów takie, że na miejscu bylibysmy max 2 godziny. Zrezygnowaliśmy.
Jeszcze nie raz bym tam wróciła, taka kwintesencja Grecji
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
popcorn 19:28, 17 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajnie mieć górkę w ogrodzie
Śniegu już wystarczy, dziękuję i zgadnijcie, ciągle pada

Mam nadzieję że kury dadzą radę, muszą!!!

Nie lubię niedzielnych wieczorów, znowu cały tydzień zasuwania id rana do nocy. Bardzo mi się nie chce. No ale...


Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:31, 17 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kokesz napisał(a)


Super plany
Na Mykonos nie byłam, na Santorini tak
W knajpach drogo ale w marketach normalnie, jak na innych wyspach.
Chcieliśmy popłynąć promem na Mykonos, ale bilety były drogie i godziny rejsów takie, że na miejscu bylibysmy max 2 godziny. Zrezygnowaliśmy.
Jeszcze nie raz bym tam wróciła, taka kwintesencja Grecji


Dziękuję

Może nie będzie tak samo w odwrotnej kolejności, patrzyłam na promy, ceny od 40 EUR za osobę. Przeżyjemy, chyba? Kuchnia i lodówka jest, damy radę, będziemy robić śniadania i kolacje, a w dzień jeść gdzieś w knajpie pewnie. Zobaczymy jak z wirusem będzie... I to bardzo poza sezonem, będzie wietrznie i nie gorąco, z morza nici, ale na wiosnę w Grecji jeszcze nie byłam
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 19:31, 17 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Wycieczka upolowana, kury docieplone, dziecię wybawione, czego chcieć więcej?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 19:36, 17 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wycieczka upolowana, kury docieplone, dziecię wybawione, czego chcieć więcej?


ja wiem ale nie powiem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 20:20, 17 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Buahaha uwielbiam Was baby
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 13:09, 18 sty 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549


Nie lubię niedzielnych wieczorów, znowu cały tydzień zasuwania id rana do nocy. Bardzo mi się nie chce. No ale...


Buziaki!!!



Karola super że masz stałą pracę ciesz się kobieto moja córa ma swoją działalność w branży ślubnej a ślubów brak zarabia ledwo na koszty żyje z oszczędności tylko jak długo.
Pozdrawiam
Bog 13:19, 18 sty 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
popcorn napisał(a)


Dziękuję

Może nie będzie tak samo w odwrotnej kolejności, patrzyłam na promy, ceny od 40 EUR za osobę. Przeżyjemy, chyba? Kuchnia i lodówka jest, damy radę, będziemy robić śniadania i kolacje, a w dzień jeść gdzieś w knajpie pewnie. Zobaczymy jak z wirusem będzie... I to bardzo poza sezonem, będzie wietrznie i nie gorąco, z morza nici, ale na wiosnę w Grecji jeszcze nie byłam



Statkiem z Krety płynęłam na Santorini miałam tylko 2 godziny na zwiedzanie niedosyt był obiecałam sobie tam pojechać na dłużej udało się po kilku latach przywiozłam mnóstwo zdjęć do namalowania tam jest cudownie,bajecznie brak słów żeby opisać.
Niech Ci się uda ten wyjazd.
popcorn 13:22, 18 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Oczywiście że się cieszę. Oby normalność wróciła. Są branże które są szczególnie dotknięte...
byle do przodu!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:25, 18 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bog napisał(a)



Statkiem z Krety płynęłam na Santorini miałam tylko 2 godziny na zwiedzanie niedosyt był obiecałam sobie tam pojechać na dłużej udało się po kilku latach przywiozłam mnóstwo zdjęć do namalowania tam jest cudownie,bajecznie brak słów żeby opisać.
Niech Ci się uda ten wyjazd.


Zobaczymy. Jak odwołają loty to odwołają. Ale fajnie mieć coś w planie Byle do wiosny!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies