Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Magleska 20:39, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Poczytałam ,że wyjazd planujesz fajnie
kurki jajka noszą ,czyli dobrze im u Ciebie

od jutra będzie cieplej ,nie wiem ,czy to dobrze ,bo ja nie znoszę takiej ciapy pośniegowej
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
popcorn 20:46, 18 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zanim nasze pół metra się stopi trochę czasu minie. A tam gdzie się slizgalismy trochę dłużej nawet, liczę że wytrzyma do następnego weekendu, chcę jeszcze pojeździć choćby i na sankach z młodą

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 09:47, 19 sty 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Zanim nasze pół metra się stopi trochę czasu minie. A tam gdzie się slizgalismy trochę dłużej nawet, liczę że wytrzyma do następnego weekendu, chcę jeszcze pojeździć choćby i na sankach z młodą

Pozdrawiam!

Sanki teraz towar deficytowy
Ja kulig mam już za sobą
Macham
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 10:23, 19 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 11:11, 19 sty 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karolcia piszesz o wyjeździe - suuuper - oby plany udało się zrealizować. Mam cichą nadzieję że to ostatnia zima z takimi rygorami. Ach ta nasza nadzieja.
Buziaki przesyłam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorii 13:57, 19 sty 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Przy braku sanek worek po korze wypchany kocem też świetnie się sprawdzi, testowałam
Jako dziecko nie lubiłam sanek może dlatego że nie było jeszcze plastikowych ślizgaczy i wszyscy woleliśmy worki po nawozie wypchane sianem.

Mój trzylatek stwierdził że ma już dość "śmiegu" bo mu dupka marznie.

Dużych mrozów też mam dość ale śnieg mógłby zostać. Obawiam się że jak teraz zacznie topnieć a za parę dni taki na wpół roztopiony zamarznie i wtedy będzie niewesoło.
Jak jest biało do koła to nawet bez słońca da się żyć.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 14:47, 19 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie mogę narzekać - fajnie się gapić przez okno na biel po horyzont, pracując Jeszcze 2h i fajrant, jupi!

Jeszcze dobre dwa miesiące zimy. Zobaczymy jak to dalej pójdzie.

Nie miałabym nic przeciwko wyjazdowi, choć urlopu zbyt wiele z 2019 nie zostało, buu

Moje papryczki mają juz po parze prawdziwych liści
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 15:08, 19 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Weszłam, patrzę "fundamenty się robią"...myślę: nowy dom zaczęła? niemożliwe...a tu pierwsza strona hahaha.
Patrzę czy pojechałaś...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 15:51, 19 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dopiero w kwietniu, Danusiu! Kupa czasu jeszcze.
chciałabym się urwać z dnia na dzień ale kury, pies, no i dwa etaty buahahaha bez planowania wcześniej nie da rady

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 21:53, 19 sty 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Gardenarium napisał(a)
Weszłam, patrzę "fundamenty się robią"...myślę: nowy dom zaczęła? niemożliwe...a tu pierwsza strona hahaha.
Patrzę czy pojechałaś...


Hahahahaha!!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies