Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Rojodziejowa 08:13, 26 cze 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Z warzywnych mam raptem pomidory i papryki

Reszta odłożona w czasie.
Martuś, tak sobie myślę, że może w to lato w końcu uda nam się spotkać?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 09:33, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
O! Bardzo chętnie! U nas lipiec wyjazdowy, bo najpierw wesele w rodzinie, potem urlop, ale w sierpniu, bardzo chętnie!!!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 09:54, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Tyle u Was piękności teraz, tyle cudownych róż. Pokażę i moje małe ogrodowe Conieco

Róża NN


Zielono- zielony front


I ścieżka do niedawna tulipanowa, teraz trochę rozczochrana, bo w całości opanowana przez stipę i szałwię.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 09:58, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Zrobiłam sobie też nową małą rabatę przed oknem kuchennych. Na razie nie specjalnie wyględna, ale wierzę, że ma potencjał Były tam trawy pampasowe, ale rozdałam- pożegnałam je bez żalu, mimo, że zupełnie bezobsługowe były.


____________________
Marta Ogród zacząć czas
Basieksp 10:08, 26 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Szałwia ze stopą pięknie się komponuje podoba mi się kolor szałwi, taki intensywny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
MartaCho 10:16, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Z żalem przeczytałam o odejściu z forum kolejnej osoby. Nie mogę przestać o tym myśleć. Niepokoi mnie to, bo jak my będziemy ze sobą rozmawiać po wyborach, niezależnie od tego, która strona wygra? Połowa wątków zostanie zamknięta, bo się obrazi, że reszta inaczej głosowała? Echhh, czy to ma sens?

Różnimy się dokładnie tak samo, jak różnią się nasze ogrody, mimo iż skomponowane z powtarzających się roślin. I to jest piękne! Szukajmy tego, co nas łączy, a nie co nas dzieli. A ogrodowanie to przecież taki wdzięczny temat w tych niewdzięcznych czasach. Nikt przecież nie zaczyna wpisów od- przepraszam- za kim jesteś?


Ściskam wszystkich i miłego tygodnia życzę!

ps. Na zdjęciu niepołomickie Błonia
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 10:18, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Basieksp napisał(a)
Szałwia ze stopą pięknie się komponuje podoba mi się kolor szałwi, taki intensywny


Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Szałwia to Caradonna. Taki sam zestaw mam w planach mieć przy tarasie. Stipa tak się u mnie sieje, że myślę, że z własnych zasobów, bez kupowania nowych sadzonek, to ogarnę.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Basieksp 11:31, 26 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
MartaCho napisał(a)
Z żalem przeczytałam o odejściu z forum kolejnej osoby. Nie mogę przestać o tym myśleć. Niepokoi mnie to, bo jak my będziemy ze sobą rozmawiać po wyborach, niezależnie od tego, która strona wygra? Połowa wątków zostanie zamknięta, bo się obrazi, że reszta inaczej głosowała? Echhh, czy to ma sens?

Różnimy się dokładnie tak samo, jak różnią się nasze ogrody, mimo iż skomponowane z powtarzających się roślin. I to jest piękne! Szukajmy tego, co nas łączy, a nie co nas dzieli. A ogrodowanie to przecież taki wdzięczny temat w tych niewdzięcznych czasach. Nikt przecież nie zaczyna wpisów od- przepraszam- za kim jesteś?


Ściskam wszystkich i miłego tygodnia życzę!

ps. Na zdjęciu niepołomickie Błonia


Nawzajem życzę i jeszcze trochę deszczu na przemian ze słońcem, jak kto woli
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 14:35, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Śliczna ta róża nn

fajnie masz, że szałwia Ci się wysiewa -u mnie coś ona zanika -zostały jakieś niedobitki tylko -nie będę ich ścinać w tym sezonie -może zmobilizuję je do wysiania




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
MartaCho 16:33, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Też się cieszę, że się wysiewa! zawsze to jakiś gratis

Krwawniki też muszę do siebie zaprosić, na przedpłociu by fajnie taki łan wyglądał.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies