Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

LIDKA 21:57, 26 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7093
Marta zgubiłam Twój wątek. Troche sie cofnełam. Roślinki masz śliczne i zdrowe.
Ale dawno szerokich kadrów nie było.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 00:00, 27 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
MartaCho napisał(a)
Z żalem przeczytałam o odejściu z forum kolejnej osoby. Nie mogę przestać o tym myśleć. Niepokoi mnie to, bo jak my będziemy ze sobą rozmawiać po wyborach, niezależnie od tego, która strona wygra? Połowa wątków zostanie zamknięta, bo się obrazi, że reszta inaczej głosowała? Echhh, czy to ma sens?

Różnimy się dokładnie tak samo, jak różnią się nasze ogrody, mimo iż skomponowane z powtarzających się roślin. I to jest piękne! Szukajmy tego, co nas łączy, a nie co nas dzieli. A ogrodowanie to przecież taki wdzięczny temat w tych niewdzięcznych czasach. Nikt przecież nie zaczyna wpisów od- przepraszam- za kim jesteś?


Ściskam wszystkich i miłego tygodnia życzę!


Marta, mi też z tyłu głowy te same żale bomblują Napisałaś dokładnie to co chciałam napisać, ale mi weny zbrakło
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Wiaan 00:37, 27 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Piękna róża, a szałwia że stipą to niesamowity duet.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MartaCho 08:03, 27 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
LIDKA napisał(a)
Marta zgubiłam Twój wątek. Troche sie cofnełam. Roślinki masz śliczne i zdrowe.
Ale dawno szerokich kadrów nie było.


To prawda. W ogóle jestem więcej u innych na wątkach niż u siebie! Muszę jeszcze trochę ogarnąć, bo lekki bałagan się wkradł- trochę Twojej energii by mi się przydało Ale już widzę, że jest lepiej, nie ma tyle dodatkowych szkolnych zajęć, czy zadań, które trzeba z dziećmi ogarnąć i jest wreszcie czas na ogród.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 08:09, 27 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Magara napisał(a)

Marta, mi też z tyłu głowy te same żale bomblują Napisałaś dokładnie to co chciałam napisać, ale mi weny zbrakło


Byłam i u Ciebie z rana i też się w pełni zgadzam z tym, co napisałaś.
Wiesz, ja mam nawet w rodzinie podobną sytuację- z najstarszą moją siostrą unikamy rozmów o polityce, bo się nie dogadamy, ale za to o ogrodzie- zawsze chętnie! Dlatego zwyczajnie nie rozumiem tego zamykania wątków i bardzo żałuję, że takie decyzje dziewczyny podjęły. Będzie ich brakowało!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 08:19, 27 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Wiaan napisał(a)
Piękna róża, a szałwia że stipą to niesamowity duet.


Stipę mam jeszcze też przesadzoną na inną rabatę, wzdłuż podjazdu. Jest tam też świdośliwa, która bida co roku zmienia miejscówkę. I wczoraj ku pamięci zrobiłam sobie też zdjęcie, żeby ją wykorzystać w jednej z donic przy tarasie, a tutaj dać coś, co ma wyżej koronę, gdyż zupełnie ginie w gęstwinie traw.
Są tam też trzy żylistki, też już zupełnie niewidoczne teraz i podzielone jeżówki- wyjątkowo niskie w tym roku, chyba przez suszę niestety.
I pomyśleć, że ledwo trzy sadzonki tej stipy kupiłam



W nocy mieliśmy dość spokojną burzę, a teraz nadal pada, hurra, hurra!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
olciamanolcia 21:55, 28 cze 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
MartaCho napisał(a)
Tyle u Was piękności teraz, tyle cudownych róż. Pokażę i moje małe ogrodowe Conieco

Róża NN


Zielono- zielony front


I ścieżka do niedawna tulipanowa, teraz trochę rozczochrana, bo w całości opanowana przez stipę i szałwię.


Róża śliczna
Front zielony super
Stipa z szałwią bardzo mi się podoba. U Ajki widziałam i Ty mi się przypomniałaś i miałam u Ciebie pochwalić i … zapomniałam
Pięknie to wyglada. Moja stipa się rozsiała i utykam sobie tę młodzież po całej przygrabowej rabacie.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ajka 22:08, 28 cze 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Zamykanie wątków ogrodowych ze względu na różnice w poglądach politycznych to jakaś kompletna bzdura.

Uwielbiam stipę i seslerię. I zastanawiam się właśnie które trawki posadzić pod ślidośliwą, ale chyba wygra sesleria.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Kawa 11:39, 29 cze 2023


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
heloo
Martusia ale masz ładnie i smacznie i sowio
a róża to Hansestadt Rostock - tak myślę bo wyglada jak moja
cmokam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Agatorek 19:56, 07 lip 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
MartaCho napisał(a)


To prawda. W ogóle jestem więcej u innych na wątkach niż u siebie!


No co Ty nie powiesz

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies