Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 21:41, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Ciekawa jestem, czy hortensja dębolistna się u mnie zadomowi, ma zaciszne miejsce, doprowadziłam podlewanie..na razie dobrze rokuje, posadzona była w połowie maja
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:21, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Powoli robi się u mnie lubiany busz ..
Nagle znajduję maki, których nigdy nie siałam..i to lubię
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
AnnaMS 23:37, 10 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Pięknie wszystko podrosło, lewkonia cudna piękne hosty i rodki, a pod dereń oprócz host może Tawułki arendsa o kremowych lub jasnoróżowych kwiatach ?
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
marba 01:31, 11 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
KasiaLangier napisał(a)
Ciekawa jestem, czy hortensja dębolistna się u mnie zadomowi, ma zaciszne miejsce, doprowadziłam podlewanie..na razie dobrze rokuje, posadzona była w połowie maja

Wygląda na to, że ma się dobrze, więc pewnie już się zadomowiła.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 21:41, 11 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AnnaMS napisał(a)
Pięknie wszystko podrosło, lewkonia cudna piękne hosty i rodki, a pod dereń oprócz host może Tawułki arendsa o kremowych lub jasnoróżowych kwiatach ?

Rzeczywiście tawułka o kremowych kwiatach byłaby fajnym towarzystwem dla derenia, ma taką delikatną fakture..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:45, 11 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
marba napisał(a)

Wygląda na to, że ma się dobrze, więc pewnie już się zadomowiła.

Prawdziwym sprawdzianem będzie zima, bo słyszałam, ze dębolistne lubią przemarzać. Zobaczymy jak sobie poradzi, lubię eksperymentować. Dwa, trzy lata będzie pod ochroną utulę, okryję na zimę
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:11, 11 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dzisiaj byłyśmy tak wykończone upałem, że nawet nie zrobiłam żadnego zdjęcia. Temperatura w cieniu dochodziła do 35 stopni.

O godzinie 22 było 25 stopni. Całe szczęście, że wieczorem była woda i podlałam spragnione roślinki, na nic więcej nie miałam siły..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:23, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dzisiaj przyszła paczka z reklamowanym miskantem. Jestem zadowolona z obsługi reklamacji i dlatego, żeby nie było pustych przebiegów i strat dla szkółki zamówiłam jeszcze kilka roślinek


Miskanta nie widać, bo dalej jest malusi, w duchu śmiałam się, ze czekałam prawie dwa tygodnie, żeby mógł podrosnąć Nawiasem mówiąc u mnie w ogrodzie mają 1000-krotnie lepsze osiągi mimo suszyJednak widać progress, poza tym ten poprzedni też wypuszcza kolejne źdźbła
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:35, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Nie byłam w stanie zrobić lepszych zdjęć, tak żarły komary, normalnie zmasowany atak, ale..ciesze się, bo wydaje mi się, ze kupiłam cudeńko: wietlicę samiczą 'Dre's Dagger', która ma zabawne "pędzelki" poza tym kokoryczkę niską, która wydaje mi się fajna jako roślina okrywowa i mukgenie, której jestem ciekawa
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:42, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
W pudełku widać jeszcze rutewkę Delavay'a 'Hewitt's Double ' Thalictrum. Jestem zachwycona wszystkimi rutewkami i parzydłami Uciekając przed komarami cyknęłam telefonem:
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies