Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Judith 12:00, 24 paź 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Galgasiu, przepiękne chusty i takież wzory!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
galgAsia 12:01, 24 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
lilarose napisał(a)
te Twoje koty są bezkonkurencyjne- no i ten ich cudny szary kolor.
Umiejętność dziergania mnie też zachwyca,
bardzo jesienny zestawik - te chusty z kotem


Koty bardzo aktywnie uczestniczą w procesie twórczym, a zwłaszcza naciąganie i suszenie na płasko niebywale je fascynuje
Zuza wręcz na krok się od nich nie rusza, absolutnie przekonana, ze bez jej udziału to się nie może udać
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:03, 24 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
eda napisał(a)


Haaa ale słodziaki kiciaki
chusty przepiękne nie mogę się zdecydować która bardziej mi się podobaaaaa
Haaa, ja z chustami mam tak samo Najlepiej wyglądają wszystkie razem
Słodziaki z godnością przyjmują należne im hołdy
A ja dziękuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:06, 24 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Agatorek napisał(a)
Lubię jesień za taką różnorodność kolorów , pięknie.

Zazdroszczę słonka, ale w prognozach i u nas ma się pojawić, oby, już wystarczy opadów
O tak, kolory jesieni są nie do podrobienia, ja je uwielbiam.
Słonka trochę mało, ale jak już jest, to aż się człowiek tą złotą polską zachłystuje
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:08, 24 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Roocika napisał(a)
Kolorowa jesień i przebarwiające się drzewka i krzewy u Ciebie. Połowy nie rozpoznaję

Słonka zazdroszczę, n północy ciemno i siąpi

Ojjj, mam nadzieję, że wkrótce i u Ciebie się rozpogodzi. Jeszcze trochę za wcześnie na mokrą zgniliznę...
Pisałam z telefonu i nie podpisywałam zdjęć. Jak coś Cię zaintrygowało - pytaj
Posyłam trochę słonka
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:11, 24 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Ale masz jeszcze intensywne kolory. U mnie też wczoraj słońce było, tylko już nawet ono nie bardzo miało co podkreślać, większość z drzew opadła, jednoroczne przemrożone, tylko astry ratują sytuację
Pozdrowienia
A wiesz, że u mnie nie było jeszcze przymrozków...? Co więcej, moje dalie teraz dopiero zaczynają ładnie wyglądać Jednak trochę deszczu czyni cuda...
Astry zdecydowanie zawsze ratują sytuację. Ja mam zamiar dosadzić do nich chryzantemy, oprócz cudnych kwiatów, mają jeszcze ten wyjątkowy, trochę gorzkawy zapach, który uwielbiam
buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:13, 24 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Judith napisał(a)
Galgasiu, przepiękne chusty i takież wzory!
Wiesz, tak się w te chusty wkręciłam, że nie mogę przestać
No teraz mam przerwę, bo muszę pokończyć wszystkie ufoki (UnFinished Objects)
Ale jak już je pokończę... to wreszcie zrobię chustę dla siebie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Judith 12:20, 24 paź 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
galgAsia napisał(a)
Wiesz, tak się w te chusty wkręciłam, że nie mogę przestać
No teraz mam przerwę, bo muszę pokończyć wszystkie ufoki (UnFinished Objects)
Ale jak już je pokończę... to wreszcie zrobię chustę dla siebie

No patrz! A ja zrobiłam tylko jedną - tylko dla siebie . Ale wzorek nieporównanie prostszy zastosowałam .
Te włóczki ze zmieniającymi się kolorami są świetne. Ja robiłam z takiej, gdzie są 4 nitki i stopniowo każda z nich jest zastępowana przez inny odcień danego koloru - widzę, że Twoje chyba podobne?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kawa 14:44, 24 paź 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
nooo Asik
piękny ogród a robótki ręczne to pełna profeska
ale a się pytam zdjecia księżyca gdzie?

macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 17:33, 25 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Judith napisał(a)

No patrz! A ja zrobiłam tylko jedną - tylko dla siebie . Ale wzorek nieporównanie prostszy zastosowałam .
Te włóczki ze zmieniającymi się kolorami są świetne. Ja robiłam z takiej, gdzie są 4 nitki i stopniowo każda z nich jest zastępowana przez inny odcień danego koloru - widzę, że Twoje chyba podobne?
Tak, te kolory ombre są świetne. Ja kupuję w Kokonki - motki ombre, ale jest parę innych, też fajnych miejsc z takimi nitkami.
Choć jest parę wzorów, które chętnie zrobiłabym mono
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies