Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 09:54, 15 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)
Asia, przegapiłam wejście smoka U ciebie to już pewnie wiosna pełną gębą, zawsze miałaś wszystko wcześniej
Aprilku Jak widzisz, dopiero półgębkiem ta wiosna , tym razem idę w szeregu z całą resztą
Mam nadzieję, że już uda się nadawać na bieżąco, czego sobie i państwu życzę
buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:48, 15 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Chwaliłam się, że nie nakupiłam żadnych roślinek... No to muszę się przyznać, że była to półprawda Bo nakupiłam jak gooopia karp dalii i teraz będę miała pół piwnicy w doniczkach . Planuję do końca tego tygodnia posadzić dalie do donic, żeby ruszyły wcześniej. Jak się uda, to pobiorę trochę sadzonek zielnych z piętką i spróbuję jeszcze powiększyć stan posiadania... Póki co, muszę zdemontować skrzynie w ogrodzie ozdobnym i zrobić tam rabatę daliową Okropnie jestem ciekawa, jak to wyjdzie



Tu niewielki fragment moich zasobów
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 11:40, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11664
galgAsia napisał(a)
Zuzu, wróciłam, choć na razie tak na pół (a może i ćwierć...) gwizdka. Dotychczas nie bardzo miałam o czym pisać, oby się to teraz zmieniło.
Zamierzam w tym tygodniu sadzić dalie do doniczek. Ale wstydzę się powiedzieć, ile ich mam... No pojęcia nie mam, co mi odbiło, chyba je uwielbiam i tyle

Nie wstydź się...opowiadaj ile i koniecznie jakie

Moje wczoraj zdjęłam ze strychu, tak jak podejrzewałam nie wszystkie w dobrym stanie, część podgnita... za ciepłe zimy się zrobiły jak na mój strych No nic, nie ma tego złego, lista nowych chciejstw daliowych już poczyniona, mus wysyłać zamówienie

ooo...spóźniłam się z postem Bardzo ładne towarzystwo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 13:14, 15 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Wyjątkowo w tym sezonie zwiastuny wiosny mamy na podobnym etapie. U mnie tylko brak przylaszczek i irysków.
Na daliowe poletko u Ciebie czekam z ciekawością. Mnie z nimi jakoś tak nie po drodze. Raz nie przeżyły zimy i przestały mnie interesować.
Brat się chyba przeraził stawianych przed nim zadań. Następnym razem postopniuj mu trudności. Zacznij może od pomalowania furtki czy coś.
Udanej aury, bez deszczu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 14:39, 15 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
Asiula buziaki, dobrze Cię widzieć
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
lilarose 15:23, 15 mar 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
eee, nie ma się czego wstydzić - dalioza na Ogrodowisku zdziesiątkowała forumowiczki, więc znajdziesz szerokie zrozumienie
za chwilę będziemy wszystkie w napięciu pędziły te piękne kwiaty, potem zastanawiały sie, czy można już? do gruntu. W kolejnym etapie ruszy lawina rad i walka jak oszukać ślimory, następnie oczekiwanie na pierwsze kwiaty. No i wtedy, Drogie Panie - bukiety, zachwyty, zdjęcia tu, zdjęcia na ig - słowem daliowy karnawał.
Tak będzie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Rojodziejowa 16:21, 15 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8523
Czyżby Aśki były bardziej podatne na tego wirusa?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 16:41, 15 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6662
Asiula, dobry powrót zaliczyłaś
Zwiastuny piękne
Wawrzynek u mnie dołączył do grupy oczarowej - chcę mieć, jeszcze bardziej chcę mieć jak wiosną pokazujecie, usiłuję kupić - nie ma, później zapominam, aż do kolejnej wiosny
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
ajka 18:55, 15 mar 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Fajnie, że jesteś. Jak pięknie wiosennie u ciebie i kolorowo ! Zakupy wielkie, to i na rabatach gęsto Nie ma co się rozdrabniać
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
sylwia_slomc... 20:15, 15 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Dalie dają wiele radości i koloru, a jesienią sporo roboty Ale warto się potrudzić dla takiego spektaklu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies