Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 17:00, 28 lut 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:06, 28 lut 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 17:22, 28 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Jak dobrze, że jesteś.
Wysiewy imponujące. Pięknie wyglądają te paletki w foliaku. Szklarenka znacznie ułatwi Ci spełnienie marzeń o bogactwie plonów. Wreszcie będziesz mogła zaszaleć.
Boleści rękowych współczuję. Mam nadzieję, że rehabilitacja sanatoryjna szybko doprowadzi raczki do pełnej sprawności. Gdzie Cię odnawiają?
Iryski to już nieodmiennie będą mi się kojarzyć z Tobą.
Uściski gorące!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 18:14, 28 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Ha, wróciłaś, jak fajnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 19:11, 28 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
Asiu Galgasiu jak dobrze,że już jesteś

Bólu rączek nie zazdroszczę ,ale mam nadzieję ,że sanatorium Ci pomoże

Szklarenka będzie stała w ogrodzie ,czy na działce nowej ?
jakie fajne zmiany Ci się szykują

ja osobiście w styczniu sporo podziałałam i cieszę się z tego ,bo teraz pogoda nie rozpieszcza

pierwsze wiosenne kwiatuszki śliczniutkie

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:10, 28 lut 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
No Hejka Nie daj się życiu Kawał roboty już zrobiłaś nie dziwota, że się rączki zbuntowały Odnowa biologiczna na pewno postawi je do pionu i przytniesz jeszcze co pilne. Ja jeszcze z cięciem nie ruszyłamWiosna się pcha, a pogoda w pracach nie współgra niestety
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:27, 28 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6662
Oczy przecieram ze zdumienia i się szczypię żeby sprawdzić czy nie zasnęłam nad laptopem
Nie na widok obrazków, ale na Twój powrót
Łapy przednie rehabilituj - stukanie w klawiaturę wskazane
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
galgAsia 08:30, 15 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wróciłam z sanatoryjnych wywczasów. Zmęczona jak po skopaniu ogródka . Pobyt w Malinowym Dworze bardzo intensywny, po 6-7 zabiegów dziennie. Na pewno jest lepiej, ale niekoniecznie dobrze. Zwyrodnialcem jestem i tego już nie zmienię. Trzeba doprowadzić się do stanu używalności i podjąć działania, żeby dolegliwości bólowe i ograniczenia ruchowe pojawiały się jak najrzadziej. Trochę się martwię o ogrody, bo pogoda przyczyniła się do pewnego spiętrzenia prac, no ale co ja mogę... Zrobimy tyle, ile się da.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:39, 15 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
W ogrodzie niewiele się dzieje. Powoli pokazują się przylaszczki, wawrzynek wilczełyko. Pęcznieją pąki na drzewach. Mam nadzieję, że do końca tygodnia nie będzie żadnych opadów i będzie można trochę podgonić prace. Na pilnie musimy przygotować miejsce pod szklarnię i to będzie pewien kłopot, bo myśleliśmy o zaangażowaniu mojego brata. Tylko że biedaczek sobie nogę złamał...
W drugiej kolejności przesadzenie borówek na nową rabatę, przesadzenie i przycięcie hortensji.
Wycięcie ogniska raka bakteryjnego brzoskwinii. Wiosna radosna, pełna robót ziemnych
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 08:39, 15 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Asia, przegapiłam wejście smoka U ciebie to już pewnie wiosna pełną gębą, zawsze miałaś wszystko wcześniej
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies