Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 13:59, 06 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cześć Magdo. Przez pamięć pewnego zdjęcia z przeszłości (ja też podglądałam ) - nie drąż .
No dzieje się ostatnio sporo, każde wsparcie i rada dobra - zostań i się rozgaszczaj (hmmm, jest takie słowo?!?)
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 14:03, 06 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19149
ok nie będę ….rozgaszczam się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Pszczelarnia 14:27, 06 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
galgAsia napisał(a)


Podróże kształcą. Tak mówią mądrzy ludzie . Aktualnie podróżuję po Kotlinie Kłodzkiej. Srebrna Góra, Kudowa - Zdrój, Kłodzko. Nie wkleję zdjęć twierdzy ani ruin, ale rozglądam się za roślinami. Zaglądam ludziom do ogródków, patrzę pod nogi, łażę po nieużytkach. Znajduję różne dziwne rzeczy











Ja tam nie miałabym nic przeciwko, gdyby w ogrodzie rosły takie "chwasty" . Tak naprawdę nie wiem, czy podpisy mają pokrycie w rzeczywistości, ale tak wyglądają...



Jednak nie doczytałam Twojego wątku dokładnie. Byłaś w moich stronach!
A wróciłam, żeby zobaczyć trud (owocny) odbudowywania gleby w Twoim ogrodzie.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 15:35, 06 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22359
galgAsia napisał(a)

Hmmm, jest to jakaś myśl... Co prawda to wielki krzaczor, ale też po każdym cięciu odrasta jak chwast. Albo jaka wierzba. Trzeba przemyśleć zagadnienie - dzięki za pomysła


Nie,nie! Nie rób sobie tego. Masz za mały ogród n to, aby miejsce zajmowały dzikie chaszcze. Każdy cm ziemi jest cenny.
Wyciepać i zapomnieć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 17:11, 06 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pszczelarnia napisał(a)



Jednak nie doczytałam Twojego wątku dokładnie. Byłaś w moich stronach!
A wróciłam, żeby zobaczyć trud (owocny) odbudowywania gleby w Twoim ogrodzie.



Byłam w Przerzeczynie i stamtąd jeździliśmy po Kotlinie. Hani trochę bezpardonowo się władowałam do ogródka , na szczęście to złota kobieta i mi wybaczyła . Następnym razem stanę u Twojej furtki, jeśliś łaskawa
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:12, 06 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Nie,nie! Nie rób sobie tego. Masz za mały ogród n to, aby miejsce zajmowały dzikie chaszcze. Każdy cm ziemi jest cenny.
Wyciepać i zapomnieć.

Ok, wiesz lepiej Wyciepać i zapomnieć, tak zrobię
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 19:25, 06 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22359
Żadne władowanie nie nastąpiło. To było dla mnie niezwykle miłe spotkanie. Pokrewieństwa duchowe nie zdarzają się codziennie.

Piękne okazy oczarów!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 20:10, 06 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Żadne władowanie nie nastąpiło. To było dla mnie niezwykle miłe spotkanie.

No mówiłam - złota kobieta
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 05:39, 07 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8405
Asia, pisałaś, że oczary, zamówione internetowo, bardzo szybko do Ciebie dotarły. Podasz na priv gdzie zamawiałaś?
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 07:35, 07 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen, odbierz priv . Czyżby Cię też oczarowały oczary?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies