Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 12:32, 30 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jolu, zapraszam w gościnę, kiedy zechcesz. Pięknie. Po prostu pięknie
Martuś - uwielbiam punkciki. Uwielbiam Twoje punkciki też . Czuję się śledzona
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 12:42, 30 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Bardzo dziękuję, ale spokojnie, nie zamierzam nadwyrężać Twojej gościnności. Ale z pewnością będę śledzić Twoje poczynania i czytać, bo piszesz świetnie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 12:44, 30 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
April napisał(a)
Asiu, no bardzo miłe to co piszesz. Choć tym akurat miejscem, mam nadzieję, będę mogła pochwalić się dopiero w przyszłym roku

To już jak taka jesteś miła to coś jeszcze wrzucę, choć nie chcę ci zaśmiecać wątku obcymi fotkami. Moja jedyna słoneczna rabata, bo reszta to już las Niestety zdjęcia telefonem więc proszę o wyrozumiałość.





Dzięki za gościnę w wątku

Aprilku, co to za hortensja, taka bladoróżowa?
____________________
Helen - Hortensjowo
April 12:57, 30 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Helen, to Vanilla Fraise
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 16:27, 30 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Słuchajcie, jakby któraś była zainteresowana palczatką Blue Heaven, to widziałam ją dzisiaj w Le...y Me...n. Całkiem porządne sadzonki, ładne. A oprócz tego i innych trawek, jest jeszcze TRZCINIAK Karl Foerster
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:49, 01 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Za mną mordercze dwudniowe warsztaty fotograficzne w Wojsławicach. Sporo zrozumiałam i ogarnęłam, znacznie więcej przede mną. Na pewno nie był to zmarnowany czas. Teraz jeszcze książki Makadamii, może jeszcze jeden kurs - i jest szansa na przyzwoite zdjęcia.





A jutro powrót z wakacji … Ale ogródek czeka ! I ciekawe, co w nim
To są trofea wakacyjne





Pewnie się narażę szanownym koleżankom, ale nie kupuję tulipanów . Ograniczyłam się do Doll's Minuet - są niskie, nie trzeba ich wykopywać i lubią je owady. A nabyłam "maślane" krokusy - małpując Hanię - Gruszkę i jakieś mocno fioletowe. Dołożę do już posadzonych i zobaczymy...
BTW, czy ktoś wie, kiedy naprawdę sadzi się Anemone blanda i Anemone coronaria? I czy trzeba je wykopywać? Zdania "uczonych" są tak podzielone, ze już gooopia jestem
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 18:44, 01 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Za mną mordercze dwudniowe warsztaty fotograficzne w Wojsławicach. Sporo zrozumiałam i ogarnęłam, znacznie więcej przede mną. Na pewno nie był to zmarnowany czas. Teraz jeszcze książki Makadamii, może jeszcze jeden kurs - i jest szansa na przyzwoite zdjęcia.





Bardzo udane
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 19:03, 01 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Merci
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
makadamia 08:23, 02 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Myślę, że zdjęcia już są udane

Ja też nie kupuję tulipanów. Nie ogarniam ich po prostu. A dopóki rabaty w nieustającej rewolucji to po prostu nie ma sensu. Za to narcyzy - na potęgę

Krokusy ruby giant mam. Bardzo ładny kolor, wielkość kwiatu nie różni się znacząco od innych krokusów. Zakwitły później niż pozostałe ale to może dlatego, że dopiero je wsadzałam, a pozostałe mają już parę lat.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Toszka 10:36, 02 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ja też nie sadzę tulipanów
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies