Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Gruszka_na_w... 21:55, 28 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21844
jolanka napisał(a)
Już się tak nie spieszcie z tymi jesiennymi przebarwieniami, lata chce jeszcze ale takiego może normalnego
Łańcut jest piękny, warto pojechać


Lata już od paru lat są nienormalne. Jesień lepiej mi się kojarzy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 22:01, 28 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21844
galgAsia napisał(a)
Spędziłam dziś cudowny wieczór u Hani. Wróciłam z dwoma siatami roślin. Haniu To był dobry dzień . A w ogrodzie idzie jesień...


Buziaki!
Rdest mnie kusi i ta palczatka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 22:07, 28 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Haniu, palczatka z Wojsławic A rdest podzielę i Ci podrzucę następnym razem
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 22:08, 28 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Werbena na tapecie to muszę wyjść z cienia i przestać oglądać przez dziurę w płocie. Uwielbiam werbenę i wszędzie ją wtykam. W tym roku podobała mi się z listą i werbeną powabną. Fajnie się kolorki zgrały.Palczatkę juz w kolejnym ogrodzie widzę i bardzo mi się podoba. Czekam na opinie za rok.

Jeśli gospodyni pozwoli to można prosić o zdjęcia werbeny z rdestem
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gruszka_na_w... 22:20, 28 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21844
galgAsia napisał(a)
Haniu, palczatka z Wojsławic A rdest podzielę i Ci podrzucę następnym razem


Nie trzeba. Najpierw muszę pomyśleć nad miejscem. Coś trzeba by wyrzucić, a nie bardzo jest co.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 22:23, 28 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii napisał(a)
Werbena na tapecie to muszę wyjść z cienia i przestać oglądać przez dziurę w płocie. Uwielbiam werbenę i wszędzie ją wtykam. W tym roku podobała mi się z listą i werbeną powabną. Fajnie się kolorki zgrały.Palczatkę juz w kolejnym ogrodzie widzę i bardzo mi się podoba. Czekam na opinie za rok.

Jeśli gospodyni pozwoli to można prosić o zdjęcia werbeny z rdestem


Witaj! Miło Cię gościć (imienniczko?) Tak, tak, zdjęcie byłoby mile widziane, więc Aprilku, nie mam nic przeciwko wstawianiu u mnie Twoich zdjęć - zapraszam! Będę zaszczycona
Werbena jest superowa. W ub. roku przylatywały do niej Pazie Królowej - byłam zachwycona!

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 23:46, 28 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hmm, myślałam żeś Asia.
Pazia Królowej nie miałam okazji widzieć niestety. Ale był u mnie w zeszłym roku bo gąsieniczka pasła się na mojej marchewce.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 23:56, 28 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No ja jestem... A Ty nie? Ups, ale fopa
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 07:25, 29 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10115
Tylko która przyjeżdża robić u mnie te zdjęcia? Hę? Się pytam...
Może coś cyknę telefonem. Rabata robiona dopiero w czerwcu. Będę musiała się baaaardzo starać
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 09:45, 29 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April, kochana - ja przyjadę... Ale wtedy gdy:

- zaliczę morderczy 2-dniowy kurs
- przeczytam z tuzin książek zalecanych przez Makadamię
- otrzymam certyfikat od Anuli, że umiem

to grzeję silnik i jestem! Bo inaczej to bojam się, że Twój piękny ogród mnie przerośnie i wyjdzie KICHA
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies