Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 21:03, 19 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A moja słodka kalina w zaciszu balkonowym zbiera siły do kwitnienia i pachnienia

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 21:17, 19 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Eden Rose - nie bardzo jest czym się chwalić...



Bardzo chcę, by w tym roku ruszyła z kopyta
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 21:56, 19 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Na koniec moje dzisiejsze odkrycie . Posadziłam w ub. roku kopytniki. Były bardzo nędzne, tzn. sadzonki były ładne, ale w te upały momentalnie zrobiły się zdechlakowate i takie pozostały do "zimy". Myślałam, że już po nich, a tu niespodzianka Coś się kluje i cieszy mnie niezmiernie

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
UlaB 22:32, 19 lut 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Ani sie obejrzysz i Edenka bedzie wielka.....
Na pewno pisalas jaka to kalina - czy mozesz przypomnieć?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Magara 22:41, 19 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
galgAsia napisał(a)

Asiulku, są takie - tu albo tu. Ale one mi nie leżą, chyba zaprojektuję własny model

dostałam od Dzieci/Mikołaja angielskie rękawice ogrodowe (mega cudne, aż żal używać), ale przy okazji zerknęłam co też więcej ma firma do zaoferowania - no i mają też pasy ogrodowe - takie na wszystko z sekatorem, okularami, telefonem i kluczami włącznie
ponieważ u mnie z linkowaniem nie ten teges, to wyśle Asi zaraz na priv linka, a jak uzna, że coś warte to może się z ogółem podzieli
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
galgAsia 07:52, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
UlaB napisał(a)
Ani sie obejrzysz i Edenka bedzie wielka.....
Na pewno pisalas jaka to kalina - czy mozesz przypomnieć?

Ula, to kalina bodnantska Charles Lamont. Przysłali mi ją przedwczoraj. Jeszcze jest wypierdek mały - ale już ją kocham
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:56, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)

dostałam od Dzieci/Mikołaja angielskie rękawice ogrodowe (mega cudne, aż żal używać), ale przy okazji zerknęłam co też więcej ma firma do zaoferowania - no i mają też pasy ogrodowe - takie na wszystko z sekatorem, okularami, telefonem i kluczami włącznie
ponieważ u mnie z linkowaniem nie ten teges, to wyśle Asi zaraz na priv linka, a jak uzna, że coś warte to może się z ogółem podzieli

Luuudzie tutaj dają angielskie pasy ogrodowe!!!

Wyglądają na zdecydowanie bardziej praktyczne niż te, które ja znalazłam. Chociaż niewykluczone, że jakby tak zebrać parę osób i zaprojektować samemu, to wyszłyby jeszcze lepsze
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 08:01, 20 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Jak dla mnie to te kieszonki za małe. Telefon mam większy, jak kucnę to mi wszystko wypadnie. I kieszenie z przodu? Miałam kiedyś taki fartuszek, to przecież uwiera przy kucaniu. A schylać się tylko... no nie wiem, dla mnie chyba jednak mało praktyczne. Albo mam za duże brzuszysko Wolę takie "męskie" pasy budowlane, gdzie narzędzia można trzymać z boku, na biodrze, jak rewolwerowiec wtedy nie przeszkadzają.
Takie są moje doświadczenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 08:02, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Raport pogodowy

Coraz wcześniej pojawia się na wschodnim niebie jasność I ptaki szaleją
A u mnie dziś - póki co = słonko!

wschód słońca 07:07
zachód słońca 17:19
długość dnia 10:12

do wiosny zostało 28 dni

A za miesiąc będzie już równonoc!!! 12 - godzinny dzień! Ile można zrobić w ogrodzie!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 08:05, 20 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Wczoraj u mnie miało padać ale się nie sprawdziło. Jak wróciłam do domu to w biegu zrzucałam ciuszki i zmieniałam na robocze żeby jeszcze coś skubnąć w ogrodzie. Udało się popracować całe 40 minut zanim się ściemniło. Cała taczka i dwa duże kosze suchelców Zadowolenie 200%
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies