Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 18:46, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Na szybciutko, w przerwie między pracą i pracą, skok do ogródka i kilka cyków w deszczu. Telefonem, co prawda...
Mam i ja! Tojad zaczął kwitnąć


Dereń kousa - te listkie mnie rozwalają


Śpiąca Alexandra of Kent za chwilkę pokaże , co potrafi


Ambrowiec - zaprawdę, nie żałuję zakupu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:51, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wczoraj w popołudniowym słońcu złapany winobluszcz


Dzisiejszy deszczowy klon - "na mieście"


Ginnala mój własny Te pracowe też zaczynają


Mokra lady (U)
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 19:37, 27 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Piękna jesień. Udało mi się dzisiaj polatać z łopatką. Szczęśliwa jestem jak nie wiem co.
Spokojnej podróży życzę i wielu wrażeń. Uściskaj ode mnie Kwartecika i inne okołowarszawskie kobitki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 19:40, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Haniu, zazdroszczę jak nie wiem co łopatki Uściskam i będę relacjonować . A kiedy idziemy na trawy?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Pszczelarnia 20:44, 27 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Relacjonuj koniecznie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
April 04:42, 29 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Asiu, mam nadzieję, że dotarłaś szczęśliwie do domu. Podziwiam cię za ten wyczyn, taka długa droga na chwilkę spotkania. Następnym razem koniecznie z noclegiem, będziesz mogła dłużej posiedzieć.
Fajnie było Cię poznać
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 08:51, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, wczoraj to był dzień... ze wszech miar intensywny i wykorzystany na maxa. Choć spędzony głównie w samochodzie... Skorzystałam z zaproszenia Ani - Kwartet ( a właściwie to się wprosiłam ) na jesienne spotkanie w Jej ogrodzie. Fakt, blisko nie miałam - 450 km - ale grzechem byłoby nie skorzystać .
Podróż do pewnego momentu cudną była. Temperatura umiarkowana, słońce zza chmur, piękne widoki. Powiem szczerze, nie miałam pojęcia, że wzdłuż autostrady nasadzono tyyyle jesiennych drzew i krzewów. Pobocza mieniły się kolorami, w zasadzie co chwilę powinnam stawać, wyjmować aparat i focić . No pięknie.
Wyjechałam z zapasem, nawet się trochę martwiłam, czy nie będę zbyt wcześnie... Hahaha. Problem rozwiązał się poza mną - miałam 1,5 godz. obsuwy . Jak się później okazało, wypadek na A2 - trójkowy: 3 samochody, 3 osoby poszkodowane, ponad 3-godzinny korek . Na szczęście wypuszczono nas z autostrady jakimś "przepustem", oczywiście wszystkie okoliczne drogi momentalnie się zakorkowały. Koniec końców, zlądowałam u Ani o 16.30.

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:00, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Towarzystwo było liczne i zacne: oprócz Ani - Kwartet, Jola - April, Gosia - Gosiek33, Kasia - Mrokasia, Łucja - Tulucy, Iwonka - Inka74, Iza - Tamaryszek, Asia - Makadamia, Kasia bez wątku , no i -last, but not least - piszącą te słowa . Obecni byli także dwaj eM-owie - Kasiowy i Łucjowy . Cieszę się niezmiernie, że Was wszystkich poznałam, choć spotkanie było nad wyraz króciutkie - pół godziny po moim przybyciu spora część gości się ewakuowała. Jedzenie było pyszne, beza rozpływała się w ustach (tulucy ), tarta ze śliwkami smakowała jak kwintesencja jesieni.

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:10, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ze zrobionych przeze mnie zdjęć jestem zadowolona w stopniu umiarkowanym - trochę się nie wstrzeliłam ze światłem (stojąc w korku myślałam - światło mi szlag trafi! - i trafił ). Poza tym, należy wziąć poprawkę na fakt, iż widziałam ten ogród po raz pierwszy (mam nadzieję, że nie ostatni - znów się wprosiłam na wiosnę ) i naprawdę nie wiedziałam, na co patrzeć . Na szczęście Makadamia - jestem o tym absolutnie przekonana - zrobiła piękną dokumentację, więc wszyscy mający niedosyt po niniejszej relacji - nie traćcie nadziei !!!
Na początek drzewa, których jest w tak niewielkim ogrodzie sporo. Jeszcze w szacie niekoniecznie jesiennej - za wyjątkiem grujecznika, który przebrał się specjalnie na nasz przyjazd

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:15, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies