Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

anabuko1 11:15, 29 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23676
galgAsia napisał(a)
Towarzystwo było liczne i zacne: oprócz Ani - Kwartet, Jola - April, Gosia - Gosiek33, Kasia - Mrokasia, Łucja - Tulucy, Iwonka - Inka74, Iza - Tamaryszek, Asia - Makadamia, Kasia bez wątku , no i -last, but not least - piszącą te słowa . Obecni byli także dwaj eM-owie - Kasiowy i Łucjowy . Cieszę się niezmiernie, że Was wszystkich poznałam, choć spotkanie było nad wyraz króciutkie - pół godziny po moim przybyciu spora część gości się ewakuowała. Jedzenie było pyszne, beza rozpływała się w ustach (tulucy ), tarta ze śliwkami smakowała jak kwintesencja jesieni.


To miałaś świetne spotkanie ze świetnymi ludźmi .I jeszcze piękne roślinki i ogród. Umm super!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sarenka 13:48, 29 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Asiu, kawał drogi miałaś do przejechania dojechała, zdjęcia porobilas, wspomina w pakiecie zachowalas napisz mi w wolnej chwili co to za 4 drzewa na pierwszym zdjęciu z fotorelacji??
____________________
Magda W samym sloncu
galgAsia 17:25, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Asia, fajnie bylo Cię poznać! Szkoda, że tylko przelotnie . Ale wszystko przed nami. Podziwiam za samazaparcie, musisz lubić jeździć po samochodem .
Fotorelacja świetna!

Jeździć lubię bardzo, to fakt. Cieszę się, że się Tobie podoba, następnym razem powalczę z lepszym światłem . Do zobaczenia!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:27, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
anabuko1 napisał(a)

To miałaś świetne spotkanie ze świetnymi ludźmi .I jeszcze piękne roślinki i ogród. Umm super!


Aniu, spotkanie naprawdę świetne , ogród wspaniały i wart pokazywania . Mam nadzieję i apetyt na jeszcze.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:32, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
sarenka napisał(a)
Asiu, kawał drogi miałaś do przejechania dojechała, zdjęcia porobilas, wspomina w pakiecie zachowalas napisz mi w wolnej chwili co to za 4 drzewa na pierwszym zdjęciu z fotorelacji??


Megi, zabiłaś mi ćwieka z tymi drzewami, ale będę zgadywać . Pierwsze - miłorząb, obstawiam, że Mariken, bo szczepiony. Drugie - dąb Green Dwarf, to wiem na pewno, bo pamiętam, ze Ania takiego ma. Czwarty - grujecznik. Ale trzeci? podejrzewam, że to może być jakiś inny dąb, sądząc po liściach, ale to już musisz spytać Ani, bo na pewno nie wiem.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:59, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A u mnie dziś pada, pada, pada... Próbowaliśmy trochę kopać pod żywopłot i pod nową rabatę, ale dosyć szybko spasowaliśmy, bo przy takiej pogodzie to łatwo się rozchorować.



Więc upiekłam chlebuś (z orzechami włoskimi, mniam mniam), a teraz oddaję się lenistwu, jak w niedzielę przystało

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 18:38, 29 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
To trzecie to nie jest przypadkiem platan???
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 18:42, 29 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18332
Też myślę, że trzeci to platan.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 18:48, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
To trzecie to nie jest przypadkiem platan???


mrokasia napisał(a)
Też myślę, że trzeci to platan.


Zakładam, ze wiecie lepiej - w końcu znacie ogród
Megi, odpowiedź komisji - trzeci: platan
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 18:52, 29 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Fajna relacja, piękny ogród. Dzięki za pokazanie zdjęć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies