Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Kasya 18:42, 01 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42754
galgAsia napisał(a)
U mnie dziś pokazała się jeszcze Lollipop, taka biało - różowa. Czekam ze wstrzymanym oddechem, czy martagony zaszczycą mnie kwitnieniem... Byłabym wniebowzięta.

No to pokażę brzydkie zdjęcie. Przysmażyło liście na jednej gałązce klona ussuryjskiego . Nie wiem, czy coś jeszcze odbije. Na razie poczekam.


Tez tak miałam
Zaczęły schnący liście id brzegów chociaż podlewalam
Szybko dość zgubił liście i na wiosnę juz był suchy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 19:29, 01 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasya napisał(a)

Tez tak miałam
Zaczęły schnący liście id brzegów chociaż podlewalam
Szybko dość zgubił liście i na wiosnę juz był suchy



Straszysz. A coś ze swoim robiłaś? U mnie jeden z Rogowa w następnym roku po posadzeniu padł. Już tam nie sadzę drzew tylko trawy. Asiu może jego też profilaktycznie czymś podlej?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Magara 23:15, 01 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7042
Też czekam aż coś w hostach zacznie pachnieć, ale gdzieś wyczytałam, żeby kwiaty od razu obcinać jak się chce żeby hosta w masę poszła liściową - macie jakieś zdanie na ten temat?
Asia - z wody u Ciebie się cieszę, może jeszcze dopada? Tego życzę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:13, 02 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7042
galgAsia napisał(a)
Ale są wieczory, że ani księżyca, ani deszczu - niebo zachmurzone bez żadnego sensu...

Tak mi teraz do głowy przyszło - w takie wieczory musisz totka obstawiać, jakiś głębszy sens tego stanu rzeczy musi przecież być
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 06:27, 02 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8400
Magara napisał(a)

Tak mi teraz do głowy przyszło - w takie wieczory musisz totka obstawiać, jakiś głębszy sens tego stanu rzeczy musi przecież być

Zgadzam się z Dagmarą
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 07:18, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia
na bieżąco niestety nie jestem ,ale widziałam bardzo fajne dorodne zakupy
Madzia ja też średnio ogarniam, za dużo do zrobienia, a czas się kurczy jakoś jak gatki w praniu
Zakupy udane, w tym roku zakupów mało, ale jakościowo ok.
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:20, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania111 napisał(a)



Asiu ,
piękna ta świecznica ,
U mnie jeszcze nie zauważyłam oznak kwitnienia
foteczki śliczne
Ania, u mnie będzie kwitła pierwszy raz, więc sama rozumiesz, jak ja na nią czekam Zresztą, gdyby Zuza nie podpowiedziała, to nadal żyłabym w nieświadomości, że to już
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:25, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)


Ty w stipie to masz cały ogród, co wygląda świetnie.
Ja stipy to mam tyle co wyżebrzę u Kwarteta
U mnie jakoś nie chce się siać. Za to przezimowały zeszłoroczne sadzonki, co jest cudem

Chciałabym tak ładnie robić zdjęcia, to może zauważyłam bym potencjał mojego ogrodu. A tak, to tylko narzekanie mi się ciśnie na usta...
Fakt, powtykałam ją wszędzie, gdzie się dało I siewek mam sporo, a tak się bałam, że ich nie będzie...
Nie wierzysz w swój ogród?!? wystarczy spojrzeć na zdjęcia dziewczyn z ostatniej soboty Jest cudnie
Nie bądź maruda , ciesz się z tego, co zrobiłaś
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:26, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Margerytka40 napisał(a)


Już pąki? Coś wyrywne te Twoje świecznice
Hmmm... ja nawet nie wiem, czy to już czas na nie Rozumiesz Asia, pierwsze kwiaty za płoty... czy coś w tym rodzaju AL]le cieszę się jak gooopia
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:28, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)
Czosnki w stipie tez super
A jakie zawilce piekne juz za chwilkę będą
Zawilce już zaczęły zaraz pokażę Jeszcze jeżówy w stipie... miodzio
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies