Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Roocika 15:03, 31 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Będzie super trawiasto kwitnąca rabata Nie podajesz się , to dobrze
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MartaCho 15:27, 31 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Super, że znowu jesteś! Zdjęcia wspaniałe- najbardziej urzekła mnie cały czas urodziwa donica okienna. Plany tarasowe bardzo fajne- będzie pięknie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorii 15:34, 31 paź 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Roocika napisał(a)
Będzie super trawiasto kwitnąca rabata Nie podajesz się , to dobrze

Mam nadzieję
W przyszłym roku pewnie jeszcze zbyt efektownie nie będzie ale i tak doczekać się nie mogę
Siły trochę wróciły to walczę, byleby tylko pogoda pozwoliła jeszcze podziałać.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:38, 31 paź 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)
Super, że znowu jesteś! Zdjęcia wspaniałe- najbardziej urzekła mnie cały czas urodziwa donica okienna. Plany tarasowe bardzo fajne- będzie pięknie!

Dziękuję donice nadal cieszą choć podmarzła ipomea i komarnica ale tylko te gałązki najdalej od okna i musiałam nieco przyciąć.
Jestem cały czas i podglądam ale jakoś weny na pisanie nie mam.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 19:31, 31 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Widać, że lubisz fiolety i niebieskości

Zachwycają mnie donice (kompozycje w nich), ja nie mam „ręki” do donic, ani tych na zewnątrz, ani w domu (eM w domu podlewa, bo by uschły )
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
galgAsia 21:44, 31 paź 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii, ile kwiatków jeszcze Taka jesień to ja rozumiem
Mam nadzieję, że pogoda pozwoli nam jeszcze podziałać pod koniec sezonu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 19:11, 01 lis 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)
Widać, że lubisz fiolety i niebieskości

Zachwycają mnie donice (kompozycje w nich), ja nie mam „ręki” do donic, ani tych na zewnątrz, ani w domu (eM w domu podlewa, bo by uschły )

Hehe, tak jakoś jesienne wyszło w tych kolorach, ale najbardziej lubię fuksję i magentę.
Donice wyszły mi w tym roku a już miałam ich nie obsadzać bo mocno się z tym spóźniłam. Cieszę się że nie odpuściłam
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 19:15, 01 lis 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
galgAsia napisał(a)
Dorii, ile kwiatków jeszcze Taka jesień to ja rozumiem
Mam nadzieję, że pogoda pozwoli nam jeszcze podziałać pod koniec sezonu

Z kwiatków to głównie marcinki. Szkoda że część z nich panowie od płotu mi zdemolowali. Byłby piękny pokaz, może za rok.
Na pogodę liczę bardzo, szkoda tylko że ten weekend wyjazdowy mam, taka pogoda mi umknęła, buuuuuu.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
April 13:14, 03 lis 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
Pysznie na rabatach. Fiolet i niebieski -uwielbiam.
Z doniczkami też sobie nie radzę. W domu mi wszystko "umiera". Znajomi się ze mnie śmiali i kupili kaktusa - sztucznego, na wszelki wypadek
____________________
April April podbija las Mazowsze
Dorii 18:16, 03 lis 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341

Roślinki w doniczkach zarówno w domu jak w ogrodzie dają radę u mnie ale zdażyło mi się uśmiercić już nie jedną, szczególnie te które zostawię w oryginalnej donicy i ziemi. Do donic na zewnątrz też przestałam kupować gotowe podłoże. W torfie dużo łatwiej zasuszyć. Od jakiegoś czasu używam podłoża kokosowego wymieszanego z piaskiem, moją gliną i kompostem. Do tego nawóz długo działający i skórki bananów. Praktycznie nie nawożę w sezonie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies