Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

TAR 11:44, 13 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
super zwiarzak, mysle ze bardziej wystraszony od ciebie. przy takim strażniku kuny i krety ci nie groza. ale tez mysle, ze chyba zabladzil i szkoda go, bo gdzies jego stadko zniknelo. a wiecie jacy sa ludzie....
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 11:46, 13 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
Helen napisał(a)
Dorii, przypomnij się wiosną o seslerię. Będę sporo dzielić, to Ci chętnie wyślę
czy ja tez mogę sie o kilka sadzoneczek usmiechnac? koszty pokryje a kiedys tez sie odwdziecze moze czyms innym
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Helen 13:19, 13 paź 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
TAR napisał(a)
czy ja tez mogę sie o kilka sadzoneczek usmiechnac? koszty pokryje a kiedys tez sie odwdziecze moze czyms innym

Tarcia, zawsze
____________________
Helen - Hortensjowo
Dorii 20:31, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Magara napisał(a)
Dorii, Ty chyba jesteś jednak na w miarę zurbanizowanym terenie. Obstawiałabym, że ten borsuk to samotny osobnik, który zabłądził Pomyśl sobie jaki on miał stres po Waszym spotkaniu

Niby zurbanizowany ale za moim domem jest tylko budowa sąsiada a dalej już łąki a właściwie nieużytki. Tylko część jest koszona że dwa razy w roku.

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:41, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Helen napisał(a)
Dorii, przypomnij się wiosną o seslerię. Będę sporo dzielić, to Ci chętnie wyślę

Ooo, super :⁠-⁠D bylebym znów się nie spóźniła bo potrzebuję kilkanaście sadzonek. Ze swoich coś będę miała ale musiałabym na pojedyncze źdźbła dzielić żeby tyle uzbierać co potrzebuję.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:46, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Rojodziejowa napisał(a)
Ale numer! Ładniutki taki borsuczek, ale dobrze, że jak już się pokazał to sobie poszedł



Ładniutki, to prawda :⁠-⁠D
Jednak nie uznał mojego ogródka za dobre miejsce do zamieszkania :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:54, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)
Ciekawy gość w ogrodzie . Trzymam kciuki, żeby już nie wrócił.

Puki co nie wrócił.
Nie spodziewałam się że w mojej okolicy są borsuki. Pierwszy raz w życiu widziałam.
Lisy, sarny, żurawie to co rusz mamy na nawet jeleń kiedyś przegalopował.
Ciekawe co jeszcze za zwierzyna zamieszkuje okolicę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:59, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
super zwiarzak, mysle ze bardziej wystraszony od ciebie. przy takim strażniku kuny i krety ci nie groza. ale tez mysle, ze chyba zabladzil i szkoda go, bo gdzies jego stadko zniknelo. a wiecie jacy sa ludzie....

Pewnie że bardziej wystraszony niż ja, szczególnie że na początku to się nawet ucieszyłam. Dzikie zwierzaki zawsze cieszą :⁠-⁠D
Ale jak poczytałam że toto drapieżnik i że nawet małą sarnę upoluje to się przestraszyłam. O dzieciaki się bałam.
Mam nadzieję że odnalazł swoją norę i rodzinkę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 21:38, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
czy ja tez mogę sie o kilka sadzoneczek usmiechnac? koszty pokryje a kiedys tez sie odwdziecze moze czyms innym

Apropos sadzonek to czytałam u galgasi że irysy byś chciała.
Jakby co to u mnie syberyjskich niebieskich dostatek :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 21:55, 13 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
biore ile dasz, oczywiscie zapraszam wiosna z irysami juz na nowa miejscowke
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies