Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 22:16, 13 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
biore ile dasz, oczywiscie zapraszam wiosna z irysami juz na nowa miejscowke

Irysy to lepiej jesienią ale to się jeszcze dogadamy :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MartaCho 09:10, 14 paź 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2183
Przepiękny wschód słońca! A i łanów irysów wcześniej nie pokazywałaś chyba, a pięknie wyglądają, zwłaszcza w takiej masie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
TAR 09:34, 14 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7485
teraz mam male szanse na jakiekolwiek odwiedziny, nie dam rady podjechac do ciebie na wykopki nie ogarniam juz czasowo, doganiam wlasny zadek na zakrtach no chyba, ze mi w donice je na zime przechowasz i wiosna sobie wsadze. Albo chcesz wpasc na budowe
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 12:33, 14 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)
Przepiękny wschód słońca! A i łanów irysów wcześniej nie pokazywałaś chyba, a pięknie wyglądają, zwłaszcza w takiej masie

Wschody mam cudne to prawda, szkoda tylko że ja rannym ptaszkiem nie jestem i raczej nie jest mi dane podziwiać

Łany irysów zapewne pokazywałam ale to zdjęcie chyba z przed dwóch lat więc trochę zapomniane. Teraz jest ich więcej :⁠-⁠D ale jakoś zdjęcia nie zrobiłam im w pełnym rozkwicie. Mam tylko takie z początku kwitnienia. Kępa pod płotem jeszcze się zbiera


____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Rojodziejowa 12:43, 14 paź 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8616
Takie łany irysów są cudne. Kupowane, czy ze żródeł sąsiadkowo/mamowo/babciowych?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Dorii 12:45, 14 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
teraz mam male szanse na jakiekolwiek odwiedziny, nie dam rady podjechac do ciebie na wykopki nie ogarniam juz czasowo, doganiam wlasny zadek na zakrtach no chyba, ze mi w donice je na zime przechowasz i wiosna sobie wsadze. Albo chcesz wpasc na budowe

Rozumiem w zupełności :⁠-⁠*
Mam podobnie bo próbuje nadrobić letnią niemoc i szaleję z widłami.
Irysy postaram się zapakować do donic ale nie obiecuję, zależy od pogody i mojego zdrowia. Przesadzane wiosną na pewno też przeżyją. Mogą też poczekać na za rok jak wolisz, jak się ogarniesz ogrodowo trochę. Puki co mi nie zawadzają.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 13:01, 14 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Rojodziejowa napisał(a)
Takie łany irysów są cudne. Kupowane, czy ze żródeł sąsiadkowo/mamowo/babciowych?

Kilka lat temu dostałam sporą przerośniętą kępę od mamy. Podzieliłam na pojedyncze sadzoneczki i posadziłam w luźną dużą kępę.
Tu w 2016
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 21:56, 14 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dziś był piękny, słoneczny dzień :⁠-⁠D




____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 22:01, 14 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341




____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 22:03, 14 paź 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341




____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies